הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מה יגרום לכך שתצטרכו להחליף מצבר בטרם עת? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מדריכים וטיפים איך להתייחס למצבר שלכם   
ראשון, 23 דצמבר 2018 13:11

הצטברה קורוזיה והתעלמתם? כך מתחילות הבעיות:


אם גם אתם הייתם בטוחים שאתם צריכים להיות מומחים למצברים בכדי לעלות על תקלות שונות, דעו כי טעיתם. לעתים, שיקול הדעת הבריא שתפעילו יביא לכך שתוכלו לטפל בבעיות שונות במהרה, וכך לא תצטרכו להחליף את המצבר ברכב מוקדם מן הצפוי. כל הנדרש מכם הוא להיות ערים לקולות לא שגרתיים מכיוון המצבר, כמו גם לצורתו החזותית. המצבר שלכם צריך להיות במקומו מבלי שהוא סוטה לאזורים אחרים ברכב, תוך שצורתו החזותית צריכה להיות שלמה – ללא כל סדקים או שברים, וללא כל סימן לקורוזיה. זיהיתם סימנים של קורוזיה? זה הזמן להגיע אל חנות המצברים לבדיקה.


התקנתם מצבר יד שניה וציפיתם לתוחלת חיים ארוכה:


לא במקרה נציגים חנויות של מצברים לרכב בחיפה ובערים נוספות ממליצים אך ורק על מצברים חדשים: המון פעמים ישנו רצון רגעי לחסוך ברכישת המצבר, כך שנדמה כי הדבר הטבעי ביותר לעשות הוא לרכוש מצבר יד שניה. מדוע? כי מוצרי יד שניה נפלאים ואיכותיים. ואכן, ישנם המון מוצרי יד שניה שיכולים לשרת אתכם בצורה אידיאלית, אך לא המצבר. ככל שהמצבר "חי" יותר זמן, כך תוחלת החיים שלו מתקצרת. לכן, החיסכון הכספי הוא לא באמת חיסכון, אלא דחיית ההוצאה על המצבר החדש.


מים מינרלים במקום מים מזוקקים? סכנה למצבר:


במעמד רכישת המצבר החדש שלכם, תקבלו תדרוך מלא לגבי תחזוק המצבר, שימור האיכות שלו ופעולות שגרתיות שיהיה עליכם לעשות. כידוע, המון פעמים צריך למלא מים במצבר, אך חשוב לדעת אילו מים: מים מזוקקים בלבד. אם יש לכם בקבוק של מים מינרליים ברכב, דעו כי הם מחוץ לתחום. מים שאינם מזוקקים אינם מתאימים למילוי המצבר, והם יכולים לגרום לתגובה חריפה של קורוזיה שתפגע באיכות המצבר.


 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות מה יגרום לכך שתצטרכו להחליף מצבר בטרם עת?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com