הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מה צריך בשביל לבצע צביעה בתנור PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טל פז   
שני, 29 אפריל 2019 20:24

אלו שכבר התנסו פעם אחת בתוצאות של צביעה בתנור אינם חוזרים אחורה לטכניקות צביעה ישנות. צביעה בתנור מתבצעת תוך חימום של הפריט שנצבע והצבע כך ששכבת הצבע מתאחדת עם השכבה העליונה של החומר ויוצרת עמידות שאי אפשר להשיג עם טכניקות צביעה רגילות (שימוש במברשת צבע). אם חשוב לכם להשיג עמידות מרבית למלאכת הצבע שלכם – אל תוותרו על אופציה של צביעה בתנור צבע מקצועי.

 

על מנת לבצע צביעה בתנור דרושים תנור מתאים לצביעה יחד עם אבקת צבע מתאימה. כמו כן, צביעה בתנור אפשרית רק כאשר ניתן להכניס את האובייקט אותו תרצו לצבוע אל התנור. התנור כולל מספר תכניות של צביעה כאשר תכנית מתאימה נבחרת בהתאם למאפיינים של האובייקט.

 

מדוע צביעה בתנור היא העמידה ביותר?

 

הצביעה בתנור מתבצעת תוך חימום של הצבע והאובייקט לטמפרטורה גבוהה. כך נוצר מצב בו שכבת הצבע  חודרת פנימה אל השכבה העליונה של החומר ומתאחדת עמה. כך מתקבלת שכבת צבע עמידה במיוחד ובמידה מסוימת גם גמישה. צביעה בתנור מבטיחה עמידות מקסימלית כך שלא תצטרכו לחזור על עבודת הצביעה בקרוב.

 

באיזה צבע כדאי לבחור?

 

את התוצאות הטובות ביותר תקבלו תוך בחירה בצבע איכותי ככל האפשר. שימוש בחומרי גלם איכותיים הוא המפתח להשגת התוצאות הטובות ביותר. צביעה בתנור עם חומרי גלם איכותיים תסתיים בשכבת צבע חלקה ואחידה שתעניק לאובייקט שלכם מראה חדש. רגע לפני שאתם ממהרים לרכוש פריט חדש כדאי שתכירו אופציה של צביעה בתנור.

 

שכבת הצבע צפויה להיות עמידה כך שעליכם לשקול בכובד ראש את בחירת הצבע. תתחילו בעבודת הצביעה רק כאשר תהיו בטוחים באשר לגוון בו אתם מעוניינים. במידת הצורך, כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום.


 
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי מה צריך בשביל לבצע צביעה בתנור
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com