הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מורידים את הלחץ PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 14 ינואר 2019 14:20

כולם שואפים להיות אנשים אשר חיים בבריאות טובה, אולם לפעמים בצורה שלא אחראי עליה האדם, החולי מגיע אל חייו ומאלץ אותו להתמקד בחיים בצורה שהולמת את המצב הבריאותי כפי שהוא קיים עכשיו. הטיפול בבריאות הופכת להיות הרבה יותר אקטיבית ופרטנית לכל אדם, ובמצבים שכאלה ישנה אפשרות להחמרה שאותה יכולים למנוע אם רק מקשיבים להוראות של הרופא ומבצעים פעילות מונעת בזמן.

 

איך מלכתחילה נוצרים פצעי לחץ

הפצעים שנקראים פצעי לחץ הם כאל אשר נוצרים כתוצאה מלחץ אשר נותר על אזור מסוים של הגוף באופן קבוע במצב של חוסר תזוזה. הלחץ הזה על מקום מסוים של הגוף בשל המשקל של הגוף הרפוי, הוא כזה אשר גורם לפצע שיכול להתרחש בצורה די מהירה, ולכן ערנות היא המפתח להקדמה של תרופה למכה, שכן טיפול בפצעי לחץ הוא לא נעים בכלל, וכולל כאב ואי נוחות עד אשר הפצע מחלים בצורה מלאה. שינוי של תנוחה והצבה של כרית לתמיכה מתאימה מסייעים רבות לשיפור זרימת הדם.

 

האוכלוסייה שצריכה פעולה מקדימה

כדי לדעת כיצד יש להתמודד עם סיטואציה של פצעי לחץ, צריכים להבין קודם כל מי הם האנשים שאר צריכים לנקוט במשנה של זהירות בכל יום שעובר בצורה שאינה משפיעה על הבריאות לרעה. באופן די כללי ניתן לומר כי אנשים שסובלים מנכות שאר משפיעה אל היכולת שלהם לזוז בצורה עצמאית ובעלי סוג של שיתוק באזור של הגב ומטה, הם אוכלוסייה אשר צריכה לשים לב היטב אל מצב שבו לא מתקיימת תזוזה מאותה הפוזיציה שבה נמצאים כבר שעה ארוכה. יצירה של טיפול בפצעי הלחץ טרם היווצרותם היא הדרך הכי טובה לחיים בריאים גם אם הם לא עם אפשרות של תנועה "רגילה".


 
מאמרים נוספים :

» קורס מניעה

פצעי לחץ הם לא נעימים כלל ונוטים להתפרץ אצל אנשים המרותקים לכסאות גלגלים. עם כרית מתאימה, אפשר לטפל בבעיה באפקטיביות לפעמים משהו קטן יכול לעשות הבדל גדול. כל אדם היושב בכסא גלגלים יודע שאחת הבעיות הגדולות שנוצרות בגוף היא היווצרות של פצעי לחץ באזור הישבן והגב התחתון. האזור...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com