הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מחדשים את ריהוט הגינה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 14 מרץ 2018 14:45

כאשר מחליטים כי די, ורוצים כי גם האזור של הגינה ו/או המרפסת יהיה מספיק נקי ומסודר לקראת חג האביב מבלי להוציא הרבה כסף על רכישה של ריהוט גן חדש, צריכים לעשות לא יותר מאשר לרכוש צבע אשר מתאים עבור ההרגשה הנוכחית והחומר שממנו עשוי אותו ריהוט.

יכולים לרכוש צבע אלומיניום שמתאים לכל פריט ופריט ובאותה ההזדמנות גם לחדש את רצפת הדק על ידי רכישה של צבע מיוחד ששומר על העץ יפה ועמיד בפני כל השינויים שמתרחשים באופן די טבעי בסביבה של המרפסת. מה צריכים לדעת לפני שמתחילים במלאכת הצביעה וההכנה של המקום לחג הפסח שהולך ומתקרב לו? עברו על פני הדברים הבאים לצביעה מהנה עם תוצאות משביעות רצון.

 

איך עושים את זה נכון

איכות צבע - לאחר שכבר מבינים כי צריכים צבעים נפרדים עבור רצפת העץ וכן עבור הריהוט של הגינה אשר עשוי מתכת, מה שנותר הוא רק למצוא את הצבע הכי נכון עבור כל אחד מאלה, שזה ממש לא בעיה מכיוון שכיום חברות רבות מציעות מגוון נהדר של צבעים לכל שימוש ולכל חומר אפשרי שאותו רוצים לצבוע. מה שצריכים לשים אליו לב הוא שהצבע הנבחר הוא כזה שמצוין כי הוא צבע אלומיניום בצורה ברורה, לצד בחירה של גוון אשר מאפשר שמירה והגנה מפני חלודה עבור ריהוט שעומד בפני שמש וגשם במשך שנה שלמה.

ניקיון עבודה - לאחר שרוכשים את הצבע, צריכים להקפיד על ביצוע של עבודה נקייה ככל האפשר על מנת שלא להתעסק עם הסרת הצבע ממקומות שלא אמורים להיות צבועים. לכן, יש ללבוש בגדי צביעה ולשים יריעת בד שמכסה את המקומות ונמצאת תחת הריהוט והשטחים שמיועדים לצביעה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com