הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מחירים והנחות בשוק טבעות האירוסין – המדריך המלא PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מוטי   
רביעי, 10 אוקטובר 2018 13:39

לא כל הנוצץ זהב, וגם המחיר היקר ביותר אינו מעיד תמיד על האיכות הגבוהה ביותר. טבעת האירוסין הינה תכשיט נצחי שאת הרכישה שלו צריך לבצע במלוא תשומת הלב. וכן, גם בשוק טבעות האירוסין ישנם מבצעים, הנחות ומחירים נוחים – זאת בניגוד למה שהמון גברים נוטים לחשוב.


מחירים גבוהים לא תמיד יספקו תמורה ראויה

כצרכנים, המשיכה הטבעית שלכם היא דווקא אל המוצרים הזולים ביותר. המטרה? לקבל תמורה במחיר נמוך כמה שיותר. מה שהמון פעמים מפליא הוא כי העולם המתקיים לצד עולם טבעות האירוסין הינו עולם נפרד. יותר ויותר גברים בוחרים להתמקד דווקא על החנויות היקרות ביותר והדגמים היקרים ביותר עם חיפושם אחר הטבעת. חשוב לדעת כי מחיר גבוה אינו תמיד הנתיב הבטוח להצלחה עם הטבעת, ואת הבחירה יש לבסס על פרמטרים כמו איכות, התאמת הטבעת לטעם בת הזוג ותעודה גמולוגית הניתנת במעמד הרכישה.


הנחות מחכות לכם דרך קבע בחנויות התכשיטים

טבעות אירוסין מיוחדות נמכרות גם בהנחות ובמבצעים ולא כל הגברים מודעים לעובדה זו. המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי טבעות האירוסין, מאחר והן כה נחשקות, מעולם לא זוכות להיות בסטטוס של מבצע, אך אין זה כך. מבצעים מחכים דרך קבע בחנויות התכשיטים, כאשר ניתן באמצעות גלישה בקטלוג האינטרנטי לקבל מידע מקיף אודות המבצעים הניתנים על הטבעות. ישנם המון דגמים המוצעים במחירי מבצע, כאשר המון פעמים אלו דגמים שהמטרה היא לדחוף אותם קדימה באמצעות מבצע, ולעתים דווקא אלו הדגמים הנמכרים והנחשקים ביותר שהמטרה היא להנגיש אותם לקבל רחב יותר.


השוואת מחירים אינה המלצה, אלא חובה!

אתם כבר בטח מודעים לעובדה כי יכולים להיות דגמים בעלי מפרט זהה מבחינת גודל היהלום, משקלו, רמת הניקיון ורמת הצבע, אך המחירים שלהם יהיו שונים. כל חנות מתמחרת את הטבעות במחירים אחרים, ועל כן ההמלצה היא לערוך סקר שוק קצר עם דגש על השוואת מחירים. כך, תוכלו להגיע לא רק אל הטבעת הנוצצת והמתאימה ביותר, אלא גם אל המחירים הטובים ביותר. 
מאמרים נוספים :

» האם גם לבת הזוג שלך מתאימה טבעת מזהב לבן?

עוד הרבה לפני שתשקיע מחשבה על חיתוך היהלום, צבע היהלום ורמת הניקיון שלו, כדאי שבעיקר תגיע להחלטה בדבר צבע הזהב של הטבעת. אם גם אתה נוטה לחבב את הטבעות מהזהב הלבן, חשוב מאד להבטיח כי כך גם בת הזוג שלך. איך תדע? בדיוק כך:בת הזוג שעונדת רק תכשיטים מזהב לבן:המון מדריכים על הזמינים...

» איך בוחרים טבעות אירוסין?

רגע בחירת טבעת אירוסין הוא אחד הרגעים המרגשים בחייו של הגבר. כולם רוצים כל כך לקלוע לטעמה של בחירת ליבם ובו בעת להרשים אותה  אבל גם שיישאר קצת כסף לחגוג את המאורע. כל כך הרבה גורמים צריך לקחת בחשבון כאשר באים לבחור טבעת אירוסין, חלקם גלויים גם לעין בלתי מזוינת וחלקם לאו. עם זאת...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מחירים והנחות בשוק טבעות האירוסין – המדריך המלא
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com