הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עיצוב מטבחי חוץ מעץ מלא לגינה קטנה PDF הדפסה דוא
עיצוב מטבחי חוץ מעץ מלא לגינה קטנה - 5.0 out of 5 based on 4 votes
דירוג משתמש: / 4
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י דבורה   
שלישי, 18 דצמבר 2012 02:03


מטבחים קלאסיים - מעץ מלא
מטבחים הם הלב של כל בית, כשאנחנו מתמקדים ב- חידוש מטבחים קלאסיים יש המון כללים בעיצוב שהכרחי להכיר. כמו תאימות בסגנון העיצוב, גוונים מאותו הסדרה וכן הלאה. במידה ואנחנו מתמקדים ב- מטבחים קלאסיים מעוצבים אז החוקים שציינו קריטיים במיוחד. עיצוב מטבחים קלאסיים זה עיצוב שונה אשר יש לו את התכונות ששייכים רק לו, אך שלא לשכוח שנחוץ ללכת לפי הנהלים. דבר ראשון כל כללי עיצוב הפנים הנפוצים, ואז לישם אותם לגבי שיפוץ בסגנון מטבח מעץ מלא.

 

מטבחים בגינה? זה באמת קורה?

 טוב אז ככה, נכון, גינות נתפסות כמקום בעייתי להציב בו מטבח, ובאמת מרבית האנשים כאשר הם שומעים לראשונה את הרעיון הם מגלים מעט פחד, אבל לא חברים, בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר מטבחי חוץ עם איים מדהימים שמשלבים כמעט את כל הצרכים שלנו. מה מיוחד? הנוחות לקחת מזון "קשה" ו"סגור" בקרבת מקום, היכולת למזוג לעצמינו משהו קר לשתות או ללכת ממש מספר צעדים אל בר האלכוהול המעוצב שלנו ולהוציא ממנו וויסקי קר, זה מה שמיוחד, ועוד לא התחלנו לדבר על העיצוב שפשוט ישאיר אתכם המומים. חשוב לזכור שזה מאוד תלוי עד כמה גינה קטנה אמורה להיות.


מטבחים קלאסיים – מהו התהליך
אילו נצפה במטבח מעץ מלא נהיה מסוגלים לשים לב לכמה תכונות, כמו הנורות השונות, האי השונה וברור הגוונים. לא מורכב לראות שמטבחים קלאסיים מסוגננים בצורה שונה קצת בכל האלמנטים האלו. אם אנחנו למשל מתכוונים אל מנורות אז יש שוני מהותי בין מאור חם למאור קר, בפיגמנט הצבעים עניין זה מתבטא בגוון כהה לעומת בהיר וכו. אחר כך נזדקק לבחור את חומרי המטבח שלנו, עץ מלא ביחס לסנדוויץ או סיבית, חזיתות וכן הלאה. ואחרי הכל לעשות התאמות אישיות אל צרכי המתגוררים, מטבחים קלאסיים מודרניים הם כאלה שמתואמים לצרכי הבית, ובהחלט זהו פרמטר שחייבים לזכור בכל התהליך, ואפשרי לאמור שזה אפילו הקריטי ביותר.


מטבחים קלאסיים: עיצוב של מומחים
עיצוב מקצועי של מטבחים קלאסיים זהו עיצוב שידגיש את הפיגמנטים באופן נכון וכן את התאורה גם כן. העניין הזה הכי חיוני. במטרה לבחור צבעים באופן נכון צריך להתבונן על כלל הדירה כולה, ואחרי כן להכריע על סגנון העיצוב שיהיה מתאים ועל הגוונים. בדיקת נורות תגיע אחרי זה, ולאחר מכן תהיה לנו יכולת לעשות בדיקה בנושא החומרים הראויים, והמרכיבים שלנו לעיצוב מטבח מעץ מלא, כמו לדוגמא חיפוי, מגירות אחסון ופינת אוכל. אדריכל מטבחים איכותי יבצע התאמה בין גובה המטבח אל המשתמשים היומיומיים שלו, ולאחר מכן יערוך פינה נוחה לעבודה, מטבח מיועד לעבודה לא משנה אם הוא מטבח מעץ מלא או איננו. נוחיות מתרחשת בהרבה דברים, כך לדוגמא מרחב, אחסון, ומידות. שיפוץ מטבחים קלאסיים בצורה נכונה זה חשיבה דקדקנית על כל הדברים שאינם נשמעים קריטיים.

השוני שבין נגריות חברות ויבואנים
על פי מה שכולכם יודעים, מקובל לקנות מטבח מעץ מלא מכמה סוגי מקומות, נגריות, יבואנים וחברות. והשוני בלי ספק יהיה עצום. אך, חשוב להכיר שבמקרים רבים נגר מטבחים פרטי היה שכיר בחברה גדולה והוא איננו מקצועי פחות. החברות מטבחים האיכותיות שמספקות בעידן זה מטבח מעץ מלא הן באופן קבוע מקנות אמינות קצת רחבה יותר, ומבחר גדול של עיצובים להחליט מהם מטבח שיכול להתאים בשבילנו. יבואני המטבחים יספקו לעיתים רבות או מטבח מעץ מלא ברמה איכותית מאוד או מטבח מעץ מלא באיכות נמוכה ולא ברמה גדולה. והכי הכרחי לא לשכוח לבחון על מה שכל היצרנים מציגים לנו ורק אחרי כן להחליט על המטבח שטוב עבורינו.

 
מאמרים נוספים :

» מחירים של מטבחים בבאר שבע - ומה לשקול לפני קנייה

כאשר אנחנו מסתכלים על אופציות רכישת המטבחים בארץ אנחנו רואים שני סוגים ראשיים, נגריות מטבחים, וחברות גודולת. קיימים מספר הבדלים בינם שמומלץ להבין. הדבר הראשון עם החשיבות הכי גבוהה זה מבחינת המקום של היצרנים והזמינות, אם אנו מתמקדים בנגריות נוכל לראות שקיימות המון נגרי...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי עיצוב מטבחי חוץ מעץ מלא לגינה קטנה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com