הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מטיסים אנשים חולים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 18 ספטמבר 2017 02:48

אנחנו כבר די מכירים את המצב שבו אנשים טסים אל עבר כל מיני יעדים בכל רחבי העולם על מנת לתור את המדינות שנמצאות על פני הגלובוס הגדול והגדול,  ועם העלויות שהולכות ויורדות עבור דילים נהדרים לחו״ל הרשימה של האנשים אשר יוצאים אל עבר טיולים כאלה רק הולכת וגדלה לה בצורה די מובנת.

לעומת הקבוצה המאוד ברורה הזו ישנה קבוצה יותר קטנה של אנשים בעלי לוח זמנים הרבה יותר יקר ערך, כאשר אלה הם האנשים אשר קובעים את סדר היום של אנשים רבים אחרים בשל המעמד המאוד גבוה שלהם בכלכלה הישראלית. עבור אנשים כמותם היציאה אל עבר טיסה בחול היא דבר שלא יכול לחכות ללוח הטיסות הרגיל והם יוצאים אל עבר פגישות עסקיות עם מטוס מנהלים מאובזר לעילא ולעילא. מה קורה כאשר זוהי טיסת חירום? קראו הלאה.

 

טיסת חירום לכל יעד

לא כל טיסה פרטית אשר יוצאת אל עבר מדינות בניכר בצורה שהיא אינה דרך חברת תעופה פרטית היא כזו אשר מבוצע אך ורק עבור פגישות עסקיות בחול או יציאה אל עבר טיסות מפנקות לעשירי הארץ, אלא טיסה עם מטוס מנהלים אל עבר מדינה אחרת שבה צריכה להגיע עזרה עבור אנשים שנמצאים במצב בריאותי בעייתי וחייבים את השירותים של ההטסה אל עבר מדינת ישראל או ממנה על מנת לקבל את הטיפול הרפואי הדחוף שמחייב טיסה פרטנית לשם סיוע.

הטיסות אש מסייעות לאנשים אשר יוצאים עבר ניתוח בהול הן בגדר דבר מציל חיים אשר מאפשר את הקשר המהיר הזה עם מרכזים רפואיים גדולים וידועים בארצות בחול, ובכך כל אחד שיש לו את המצב הרפואי הפרטני הזה יכול להתקדם אל עבר הטיפול ההולם ללא כל דיחוי.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com