הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מטפלים בשיער דליל PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 31 דצמבר 2017 11:35

יש אנשים אשר נולדים עם שיער דליל אשר הופך להיות עם הזמן, כאשלה אשר נולדים עם קרקפת עתירה בשיער שאיתו הם נשארים עד לגיל מבוגר ממש וכאלה אשר נולדים עם שיער דליל אשר נשאר באותו המצב בכל גיל. מה המשותף לכל אלה? הרצון להישאר עם שיער מלא בכל גיל, ובעיקר בגילאים שבהם המראה עדיין משחק תפקיד די חשוב בהצלחה בחיים.

זה נכון כי ישנם גברים מאוד משוכים אשר אין להם טיפה קטנה של שיער על הראש מבחירה או מכורח הנסיבות, אולם עדיין המראה הכי מוביל הוא של ראש מלא בשיער והרצון של מילוי שיער דליל עוד יותר בולט כאשר מדובר בנשים צעירות שמוטרדות ממראה הקרקפת שבולט יתר על המידה אצלן.

 

איך ממלאים את החסר

הדרך הכי טובה להשלים את השיער החסר עדיין לא ממש קיימת, מפני שהדרך הכי טובה לפי גברים ונשים כאחד היא על ידי משחת פלא אשר גורמת להצמחה מהירה של השיער ללא תופעות לוואי מטרידות כמו שיעור יתר בפנים או כל אפשרות לא אטרקטיבית אחרת בגוף האדם.

עד אז יכולים לבחור בכל אחת מן השיטות אשר משווקות כיום על ידי טובי המוחות בתחום, כאשר יש כאלה אשר משתילים שיער, כאלה אשר מרססים שבבי שיער וכאלה אשר משלבים פיסות של שיער טבעי או סינטטי על ראשם באזורים הדלילים.

מילוי שיער דליל הוא כזה אשר נערך בשיטות הללו בעיקר, וכל אחד חופשי לבחור את השיטה אשר מוצאת חן בעיניו ומתאימה למראה הסופי שאליו הוא שואף להגיע בסופו של עניין, גבר ואישה כאחד. ולכן זה חושב לוודא עלויות ולראות תוצאות דומות כדי להיות שבעי רצון לאחר מכן.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com