הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מידוף שמשתנה עם העסק PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 24 יולי 2017 18:19

אין עסק אחד אשר דומה במלוא חלקיו אל עסק אחר, גם אם מדובר בעסקים שמגיעים מאותו התחום בצורה מדויקת. ישנם עסקים אשר מצליחים ליצור את הבידול הזה רק על ידי עבודת מיתוג חכמה, ויש כאלה אשר מנסי להתמקד ככל יכולתם בנישה מסוימת של פלח לקוחות ולהביא עבורם את סוג השירות והחוויה הכוללת כאשר הם מגיעים אל בית העסק בכל פעם מחדש.

צורת התנהלות שונה מביאה לצרכים שונים לחלוטין, יחד עם כל הדברים שעדיין נותרים די זהים, וכאשר מדובר בעסק שבו ישנו שירות שמתבסס על מוצרים שנמכרים ללקוחות צריכים את המקום המסודר שבו אפשר להניח את כל המוצרים הללו בצורה נוחה לפי הצרכים של העסק. זו הסיבה שהצבה של מדפים מודולוריים היא תהיה זו המועדפת על עסקים שעובדים בצורה שמתאימה לשינויים שצפויים להגיע.

 

עסק הוא דבר שמשתנה

זה נכון שישנם עסקים שבה השירות הוא הדבר אשר מועבר ללקוח, אבל גם בעסקים שכאלה ישנו משרד שבו צריכה להיות ניירת אשר ניצבת בצורה נוחה לתפעול עם כל הסדר שכרוך בעניין, ובכל אלה יחדיו מתבצעים שינויים שכוללים גדילה או הקטנה של החומרים שאותם מציבים על גבי אותם המדפים.

ברגע בו מדובר באותם מדפים מודולוריים יהיה הרבה יותר נוח לבצע התאמה מחודשת אל הצרכים הנוכחיים של העסק, במקום ליצור עבודה הרבה יותר מסובכת שלוקחת יותר זמן ויותר כסף לקראת הצבה יותר רלבנטית של כל הפריטים של העסק בצורה נוחה על גבי המדפים. כאשר לעסק נוח הוא פועל בצורה הרבה יותר יעילה, וכאשר רמת היעילות גבוהה כך גם הרמה של השירות תהיה גבוהה עם כל מסמך שתמיד נמצא במהרה והרבה מאוד לקוחות שבעי רצון מכל אלה.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com