הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מידע ועובדות על חברות אבטחה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ישראל   
שלישי, 10 אוקטובר 2017 09:22

יש מי ששומר עלינו

אנחנו רגילים לצאת למקומות ציבוריים כמו פארקים ואירועים של הרשויות המקומיות וגם למקומות פרטיים כמו דיסקוטק או פאב ולמרות הרבה טרור שיש באזור המזרח התיכון ובתקופות מסוימות בארץ, עדיין תחושת הביטחון שלנו גבוהה מאוד. תחושת הביטחון הזו לא רק נובעת מהצבא או מכוחות המשטרה אלא גם מחברות אבטחה ששומרות עלינו במרכזי בילוי ובכל מקום שאליו נפנה. חברות האבטחה עושות עבודה קודש הודות לשילוב של ידע , ניסיון, כוח אנושי איכותי וחדור מטרה וכלים מתאימים כדי שאנחנו נוכל ליהנות בשקט.

מידע ועובדות על חברות אבטחה

·         חברות אבטחה נעזרות בכוח אנושי מיומן מאוד. בדרך כלל כוח האדם של חברות האבטחה נבחר בקפידה מיחידות מובחרות בצבא או מיחידות קרביות אך למרות השירות הצבאי המרשים יש עוד כלי סינון כדי שרק המתאימים ביותר יוכלו להשתתף במשימה החשובה של שמירה על הביטחון. מאבטחים רבים פועלים במסגרות שונות, חלק שומרים על כניסות למקומות מסוימים, חלק מסיירים בין האנשים וחלק פועלים בצורה סמויה כך שלא תדעו אפילו שמדובר באיש אבטחה.

·         מלבד העובדה שמדובר על כוח אנושי שמתאים לפעולה הכל כך חשובה הזו יש גם ציוד מתקדם שהם נעזרים בו. מלבד כלי נשק שחייבים להימצא כדי להגן על אנשי האבטחה וכמובן על הנוכחים במקום המאובטח, יש להם מכשירי קשר מתקדמים ואיכותיים בהם הם יכולים ליצור קשר אחד עם השני ולכסות שטח שלם לחלוטין. יחד עם הציוד המתקדם יש טכניקות אבטחה שמבטיחות שכל המקום יהיו מאובטח ולא יהיה יוצא ונכנס בלי שהמאבטחים יידעו מזה. זאת הודות לפריסה נכונה של הכוחות מה שמראה על חשיבות הארגון של חברות אלו ולא רק כוח אנושי מתאים לציוד מתקדם.

מוכנים לכל תרחיש

למרות שזה נראה  לפעמים שאנשי אבטחה פועלים בצורה מהירה ביותר בלי שהם מקלים הוראה מפורשת, מדובר על אנשי אבטחה שמוכנים לכל תרחיש והכול קורה לפי נוהל מסוים. גם כשיש בליין שמתפרע במקום מסוים והמאבטחים תופסים אותו בכוח ונדמה כאילו הכול קורה ברגע, הכול קורה לפי נוהל אליו המאבטחים רגילים ומתורגלים באופן מיטבי.

 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מידע ועובדות על חברות אבטחה
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com