הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מיטה שבה לא רק ישנים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 03 ספטמבר 2018 09:21

מיטה היא אחד מן הרהיטים שדי ברור מראש כי רוכשים עבור כל חדר של שינה, כשאר הדגמים של המיטות כל הזמן מציעים סוגים שונים של שיפורים כדי להתאים את עצמם אל הדרישות המשתנות.

אולם, דרישה אחת עדיין נשארה באותה הצורה גם לאחר שעשרות של שנים בהן יוצרים דגמים משוכללים של מיטות בכל העולם, וזו הדרישה עבור מיטה זוגית עם ארגז מצעים שבה יכולים להניח כל ניני דברים מלבד מצעים. למה זה יתרון שאליו כדאי להתייחס טרם הרכישה של מיטה כזו או אחרת לחדר השינה? עברו על פני הדברים הבאים לקנייה חכמה שממנה יוצאים נשכרים.

 

מקום אחסון שלא רואים

אחת הבעיות עם חדרים וחללים קטנים היא ששם לא יכולים להציב יותר מידי רהיטים מבלי שהדבר יגרום לתחושה של מרחב קטן וצפוף יתר על המידה. כאשר מתמודדים עם חללים מוגבלים צריכים לדעת כיצד להפוך אותם לבעלי מראה רחב על ידי הבחירה הנכונה של רהיטים וצבעים.

כאשר מסתכלים על האזור של חדר השינה של ההורים וגם של הילדים, צריכים להבין כי כאן ישנו פוטנציאל להוריד את העומס על אחד מהרהיטים הקיימים ואפילו לבטל רהיט אחד לחלוטין אם רק מבצעים את הרכישה של הרהיט הכי נכון לשימושים רבים. כאן הרכישה של מיטה זוגית עם ארגז מצעים מביאה לעוד מקום של אחסון שקיים ברהיט אחד, ובאופן הזה חוסך את ההצבה של שידה או ארון גדול יותר רק עבור פריטים נוספים שהם מן ההכרח.

יכולים לרכוש מיטה עם ארגז שבו מניחים בצורה נוחה את הצעצועים של הילדים, או מקום שבו מניחים את בגדי החורף כאשר הם אינם בשימוש לצד כל מיני שמיכות גדולות ושאר מצעים.


 
מאמרים נוספים :

» חסכון מקומי

קנייה של מיטה זוגית עם ארגז תחסוך המון מקום לאנשים, שגם כך חיים בצפיפות גדולה הבתים המודרניים מאפיינים בהרבה מאוד צפיפות. צפי גידול האוכלוסייה גורם לכך שהבנייה המודרנית היא הרבה יותר חסכונית וצפופה על מנת להצליח להכניס כמה שיותר דירות אל תוך בניין אחד. לכן, כל עניין עיצוב...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com