הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מיטה שמתאימה גם להלכה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 08 אפריל 2019 07:06

מיטה היא כזו שעליה הולכים לישון או סתם נחים בכיף בזמן שבו הדבר אפשרי. מיטה יכולה להגיע בכל מיני גדלים ואף עם מנגנונים חשמליים, ולכן זה מאוד חשוב להבין את כל מה שמתרחש מבחינת סוגי המיטות שניתן לרכוש כדי להגיע עם כמה שיותר מידע שיסייע לבצע את הבחירה הכי טובה.

בין כל אלה כולם רוצים למצוא את המחיר הכי טוב, ועם מבחר די רחב של חנויות שמהן ניתן לרכוש מיטה יחיד או זוגית, רגילה או חשמלית, עץ מלא א סיבית, זה כדאי מאוד להבין כי מיטה חייבת להיות יציבה ועם בסיס איכותי לא פחות מהמזרן. איך בוחרים מיטה יהודית במבצע או מיטה מתכווננת מבין כל אותו השלל? עברו על הקריטריונים הבאים.

 

איך בוחרים את המיטה

העיצוב – העיצובים של מיטות זוגיות מגיעים בכל גוון ומבכל מיני סוגים של חומרים. כדי לדעת מהי המיטה הבאה שאותה רוכשים צריכים להבין מהו הסגנון הכי אהוב של עיצוב(מודרני/קלאסי/כפרי) ורק לאחר מכן לכוון אל עבר החנות שבה יש כמה שיותר מאותו עיצוב הכי אהוב.

השימוש – אומנם כל אחד משתמש במיטה לשם שינה בעיקר, אבל יש כאלה אשר זקוקים למיטה בכל מיני גדלים ואחרים שזקוקים למיטה יהודית שאותה בשעת הצורך לשני חלקים מפרידים. כדאי לברר מבעוד מועד היכן ניתן להשיג דגמי מיטה יהודית במבצע כדי להיכנס אל חנות רלבנטית ולא לבזבז זמן יקר.

הגודל – אחרי הכל לא כל חדר הוא כזה אשר דומה לגודל של חדר שינה אחר, בייחוד עם ההבדלים בגדלי החדרים לפי הנהוג בכל עשור אחר של בנייה. רצוי למדוד את החדר עם הדגש על המיקום שבו רוצים להציב את המיטה ולפיכך להתאים מיטה שתהיה במידה הנכונה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com