הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מילוי קמטים, דוקטור לי יון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י רוני   
ראשון, 25 מרץ 2018 11:08

מילוי קמטים ניתן להיעשות בעזרת חומצה היאלרונית הנחשב לחומר חדשני, בטוח מהיר ולכן פופולרי ביותר

הטיפול אינו פולשני, ביחס לשיטות מילוי אחרות (מילוי בשומן עצמי), אינו כואב והתוצאות נצפות מידית לעין. בעבר וגם היום, נוהגים לבצע מילוי קמטים בחומרים עמידים כמו, סיליקון וביו אלקמיד. שיטות נוספות ונפוצות שגורמת לביטול קמטים ללא מילוי הוא הבוטוקס/דיספורט, טיפולי מזותרפי וחוטי מתיחה. כאשר הטיפול נעשה על ידי רופא מיומן עם, חומרים איכותיים, ובטכניקות המתאימות, הטיפול בטוח מאוד. השימושים בחומצה היאלרונית הם: מילוי קמטים באזור הפנים, יצירת נפח, עיבוי לחיים, עיבוי ועיצוב שפתיים, סנטר, תיקון אף בצורה ויזואלית, טיפולים רפואיים לשחיקת סחוס ושמירה על העור והמראה הזוהר. שימוש מגיל צעיר ולאורך זמן ישמור על איכות העור והמראה, ימנע קמטים אשר יקטינו את מספר הטיפולים בעתיד.

כיצד נוצרים בעצם קמטים?

על מנת להבין יש להכיר את מבנה העור, העור הוא המעטפת החיצונית של הפנים והגוף. הוא חשוף לקרינת אור, לזיהום אוויר ולשינויי טמפרטורה. העור הוא בעל מבנה שכבתי שמורכב משלוש שכבות: השכבה החיצונית ביותר אפידרמיס: שמחולקת לחמש תת שכבות. הפנימית ביותר היא תאים בסיסיים(stem cells) המייצרים תאי עור. התאים עולים משכבה זו אל פני העור החיצוניים, וכשהם מגיעים למעלה הם יוצרים שכבה שטוחה של תאי עור מתים. באפידרמיס יש כמה סוגי תאים: קרטנוציטים: מהווים 90% מהתאים. בקרטנוציטים יש מלנוציטים – תאים מייצרי מלנין (צבען/ פיגמנט) המגן מפני קרינת UV = ultra violet. תאי לנגרהנס: תאים פגוציטים (בולענים), מגינים מפני מזהמים. תאי ביניים: תפקידם באפידרמיס לא ידוע בדיוק. 10% התאים הנותרים באפידרמיס קרויים דנדריטיםהשכבה השניה דרמיסעמוקה יותר מהאפידרמיס. זוהי רקמת חיבור המכילה סיבים חלבוניים המקנים לעור את תכונת הגמישות והרעננות (המראה הצעיר שלו). קולגן: חלבון סיבי המסוגל להימתח עד כ – 10% מאורכו המקורי. אלסטין: חלבון אלסטי מתיח המסוגל להתמתח הרבה יותר מקולגן. בין החלבונים האלו יש חומר בין תאי הקרוי Matrix – מטריקס. השכבה מכילה את בלוטות החלב, עשירה בכלי דם רבים המסודרים בצירי אורך ורוחב, מכילה תאי חישה עצביים מסוגים שונים (קרויים רצפטורים וירסליים), המשדרים למוח מידע על חום, קור, מגע, לחץ, כאב ומיקום במרחב. הדרמיס תומך ומספק הזנה וניקוז לשכבת האפידרמיסהשכבה השלישית היפודרמיסרקמת שומן המסודרת כחבילת שומנים הצמודות זו לזו. תפקיד שכבה זו: בידוד הגוף מטמפ' חיצונית. השומן בהיפודרמיס משמש לשמירה על השכבה העליונה, יצירת נפח וכמחסן אנרגיה לשעת הצורך.

 

כשאנו מזדקנים, תאי האפידרמיס הופכים דקים ורופפים יותר, עוביו של עור המצח קטן ממלימטר ולכן נראה עם הגיל קמטים עמוקים במצח. תוצאה נוספת המסגירה את הגיל הם קמטים בצוואר, מרקם העור עדין ודק וכל קמט נראה לעין. בשכבת הדרמיס, כמות חלבוני הקולגן והאלסטין הולכת ופוחתת עם הגיל, זוהי שכבה התומכת ומזינה את השכבה העליונה ומחסור בשני חלבונים אלו גורם למראה עור תלוי ורפוי. גם בשכבה השלישית הולכת ופוחתת כמות השומנים החיונית להזנת העור ולשמירת הנפח. חומצה היאלרונית הנמצאת ברקמות החיבור ובמטריקס גם היא הולכת ופוחתתחומצה היאלרונית מזינה ומחברת את רקמות העור והשכבה העליונה בפרט. פתרון לקמטים כתוצאה מפעילות יומית קבועה וחשיפה לאקלים החם והיבש. פתרון לאיבוד נפח ושינוים פיזיולוגיים, הזדקנות העור, מחסור בוויטמינים ומינרלים.

כיצד מילוי בחומצה היאלרונית מבטלת את הקמטים?

חומצה היאלרונית היא כאמור חומר מקשר בין התאים, סופח נוזלים (יצירת נפח) ומיד מתמזג בעור, הספיגה היא איטית ולכן שתיית מים בכמות מספקת ואי חשיפה לשמש חשובה לשמירה על תוצאות לאורך זמן.

איך מתבצע הטיפול?

לאחר מילוי שאלון רפואי, הרופא ממליץ למטופל את הכמות וסוג החומר. אין צורך בהכנה מיוחדת פרט לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות. תמיד נשאלת שאלת השאלות.

כמה זמן המילוי יחזיק?

והתשובה מכל רופא תמיד תהיה, לא ניתן להתחייב על זמן או לנקוב בתאריך לטיפול הבא ובצדק.

הגורמים המשפיעים:

כאמור שתיית מים בכמות מספקת והימנעות מחשיפה לשמשקרניים אולטרה סגוליות הנפלטים מהשמש, מנורות פלורסנט, מחשבים וטלפונים סוללרים מאיצים את ההזדקנות. • גיל המטופל, שנות העשרים או, שנות החמישיםאזור ההזרקה, סביב העיניים או, סביב השפתייםמילוי קמטים או, יצירת נפחעומק הקמט, שטחי או, עמוק/חרושמבנה העור, עור עבה או, עור דקסוג העור, יבש או, שמנוניעישון, מתח, פעילות גופנית מואצתשתית קפה מרובה, תזונה, שעות שינה, מחלותטיפול תחזוקתי, מבצעת טיפולי הזנה/ מזו תרפיה או, שאינה מתחזקת גנטיקה ועוד הרבה גורמים נוספים, למרות שהרופא השתמש עם אותו החומר וביצע את המתלה בדייקנות, התוצאה תהיה שונה ממטופל אחת למטופל שני. שאלה הנוגעת לכיס הוא המחיר.

והתשובה גם כאן תהיה שונה ומושפעת ממספר גורמים

כמה עולה מילוי קמטים?: 1. סוג המילוי והחומר 2. סוג היצרן והספק 3. סדרת הייצור והמותג 4. ניסיון ואמינות הרופא 5. שימוש בעזרים ומחטים מיוחדות נאמר שזול הוא יקר ויקר הוא זול, ההבדלים אינם גדולים, רמת המוצרים טובה מאוד, המחירים שווים לכל אחד והתחרות הוגנת למטפל ולמטופל. שאלה נוספת, במיוחד לאלו שלא התנסו בטיפולים אסתטיים.

האם הטיפול כואב?

ניתן לומר שהטיפול אינו כרוך בכאב כלל, ישנם מטופלים אשר הטיפול עבורם חוויה. רוב החומרים מכילים לידוקאין, שהוא חומר להרדמה מקומית ובנוסף ניתן להשתמש במשחה רפואית מאלחשת כ 20 דקות לפני הטיפול. שימוש במזרק דק במיוחד, עם פיזור רחב במינימום דקירות, וללא שטפי דם. בנוסף נמצא אצלנו, מכשיר ייחודי המונע כאב ומפזר את החומר בצורה יעילה ביותר. כמה זמן אורך הטיפול? משך הטיפול הוא מהיר כ 10 דקות מלבד האלחוש ואז המטופל חוזר לשגרת היום. מומלץ לחזור לביקורת לאחר שבוע. טיפים לשמירה על עור בריא: * לשתות מים במידה מספקת * פעילות גופנית שמזרימה דם ועושה ניקוז וחמצן לדם. * לשמור על היגיינת העור. * להימנע מחשיפה לשמש בין 10:00-16:00 * להשתמש בקרם ומסנני קרינה, לכסות את הפנים בכובע ומשקפיים. * חשוב מאוד להיבדק אחת לשנה- סקר עור כללי וחשוב לעקוב אחר קצב החלמה של פצעים בעור.

 

ניתן להשאיר פרטים או, ליצור קשר

דר' לי יון 0544-269-442 03-6723-169


 
מאמרים נוספים :

» בוטוקס RDL

עם ההגעה למרפאה יקבל אתכם הרופא, יבדוק את האזור, יסביר על הטיפול, התוצאות הצפויות, הסיכונים ותופעות הלוואי (אם מדובר בטיפול חוזר אפשר לקצר את ההסברים), ימרח באזור המטופל חומר מאלחש וימתין כ-15 דקות לפעולת החומר. השימוש ב פופולרי מאוד לטיפול בקמטים, מדובר ברעלן משתק עצבי אשר...

» בחירת שיטת מילוי קמטים בפנים

הקמטים הם מאפיין של הגיל, הם דבר טבעי, ורוב האנשים חווים אותם בגיל כלשהו. עם זאת העובדה שמדובר בתופעה טבעית אינה הופכת עובדה זו להיות דבר שיותר נוח לחיות אתו, והרבה אנשים מוצאים שאינם יכולים להשלים עם הקמטים, במיוחד שכיום ידוע שיש אי אלו פתרונות עבור . על כן השורה התחתונה היא...

» איך ליישר קמטים? מילוי קמטים

אחד מסממני הגיל המוכרים ביותר הם הקמטים המופעים על פנינו. ככל שאנו מתבגרים מתחילים הקמטים להופיע יותר ויותר על פנינו, בתחילה בצורה מתונה וכמעט נסתרת וכאשר אנו מגיעים לגילאים באמת מאוחרים הקמטים תופסים יותר ויותר מקום בפנינו. יש כמובן עניין גנטי, ואפשר למצוא אנשים מבוגרים...

» מתיחת פנים וטיפולי מילוי קמטים

מתיחת פנים מספקת פתרון לשטחים רחבים בפנים אבל היא לא מטפלת בכל האזורים. מילוי קמטים הוא ההליך שבדרך כלל משתמשים בו כדי לבצע השלמות למתיחה ולטפל באזורים שבהם המתיחה עצמה לא השיגה השפעה משמעותית. אזורים כאלה הם למשל עפעפיים וצידי העיניים, האזור שבין הגבות והעור שסביב השפתיים....

» מילוי קמטים לנשים ולגברים

מילוי קמטים כשיטה הוכיח את עצמו על נשים וגברים כאחד. אמנם יש הבדלים בין אשה לגבר מבחינת איכות העור וסוג הקמטים, אבל באותה המידה קיים מגוון ושוני בחומרים המשמשים למילוי – מה שמשפיע על התוצאות. ניתן לפיכך להתאים את סוג החומר לאיכות העור, לאופי הקמט ולבחור חומר שמחזיק מעמד לזמן...
מאמרים - עמוד הבית רפואה רפואה אלטרנטיבית מילוי קמטים, דוקטור לי יון
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com