הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מים הם בריאות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 24 דצמבר 2017 09:58


למרות שארץ ישראל היא די קטנה היא עומדת בפני לחצים מאוד גדולים מבחינה פוליטית ביטחונית, וכך כל אזרח ישראלי מוצא את עצמו מדליק את הטלביזיה רק על מנת לשמוע חדשות מאיימות כל בוקר מחדש ולאחר מכן מתקדם אל מקום עבודה שאולי לא יהיה קיים בזמן עתיד.

כל הלחץ הזה יכול להיות מאוד לא בריא ועל מנת לשחרר אותו כל אחד בוחר לעצמו כל מיני דרכים יעילות אשר מסייעות לקום בבוקר חדש עם חיוך אופטימי, גם אם יש יוקר מחיה, גם אם הגבולות של הארץ שוב מתחממים וגם אם שוב נראה כי ישראל לבד במערכה הפוליטית. רבים אוהבים מאוד לגשת אל ספא שם שיש ג'קוזי נעים שמוכיח את עצמו בכל פעם בתור פתרון לא רק בכלל.

 

היתרונות של רחצה בג'קוזי

·         הורדת רמת הלחץ נפשית - הנפש מול כל הלחצים הללו נכנסת למצב של סטרס, וכל עוד לא מסייעים לה להגיע אל מצב של איזון הדבר בהחלט יכול להוביל גם אל בעיות נפשיות וגם אל בעיות פיזיות כתוצאה מכך. כניסה אל ג'קוזי שיש בו מים חמים מאוד וסילונים של מים שמשחררים את הלחץ מסייעים בצורה נפלאה להגיע אל הרוגע, בייחוד אם זוהי רחצה אינטימית שמשרה כמה שיותר רוגע.

·         שחרור הלחצים הפיזיים בגוף - כאשר הגוף נכנס אל מצב של סטרס או אפילו כאשר הגוף מתוח כתוצאה מאימונים מאומצים מבחינה פיזית, הדרך היעילה לשחרר את כל הכיווצים הללו של השרירים היא בכניסה אל מקלחת חמה, ואם ישנו ג'קוזי בסביבה אז התוצאות תהיינה הרבה יותר טובות בשל אותם סילוני מים אשר מותזים בלחץ רב אל השרירים הכואבים ומשחררים אט אט את כל הכיווצים הללו.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com