הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מיני בר מים עכשיו המים טהורים ובריאים יותר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י Damien Roth   
שני, 27 מרץ 2017 18:47

מיני בר מים עכשיו המים טהורים ובריאים יותר

 

כמה אנשים מתלוננים על האיכות הגרועה של מי השתייה, על טעם הלוואי, האבנית, אך הם עדיין לא עושים מאומה. הדבר ראשון שיש לחשוב עליו הוא לרכוש מתקן של מיני בר מים, שיהיה זמין וקומפקטי, לא עוד עם לוואי, המים בריאים יותר, מסוננים ולבטח טעימים לשתייה הן של מים קרים או קפה ותה. כאשר יש  לכם מתקו כגון בר מים, אין רתיעה לשתות את המים. רבים מצאו, כי אין הבדל בטעם בין מי בר מסוננים, לבין מים מינרלים המגיעים בבקבוקים או מכלים. יש לוודא, כי מתקן בר המים שתרכשו, יהיה בעל תו תקן ישראלי  ניתן למצוא ברי מים בגדלים שונים שלבטח, אחד מהם יתאים לכם. רבים בוחרים בר מים שהוא קומפקטי וניתן להציבו על השיש במטבח.

 

בחירה מושכלת של מיני בר למים מסוננים וטהורים

 

יש לבחור נכון את מיני בר מים, כך שתוכלו לדעת כי הבחירה שלכם, הייתה נכונה ומושכלת. כדאי כי תלכו על השמות הידועים, כאלה שקיימים המון שנים בשוק וניתן לראות אותם בכל מיני בתים, מוסדות ציבוריים, משרדים וכדומה. אם ברים מפירמה מסוימת נראים יותר בכל המקומות הללו, סימן שאנשים שבעי רצון מהם והם עומדים בתקנים של מכון התקנים ומשרד הבריאות. ניתן למצוא מתקן שיש בו מכל של מים מינרלים , או מתקן שמסנן את מי הברז וניתן למצוא בו ברז מים חמים או קרים כמו במתקן שיש בו מכל מים מינרלים. אנשים רבים בוחרים את האפשרות השנייה, היות והם אינם מעוניינים להיתקע ללא מים ולהמתין לחברה שתגיע וכן, מים מסוננים זמינים בכל עת, היות והמתקן מחובר לברז המים

 

מחירים ומבצעים של מיני בר מים

 

ניתן למצוא מחירים שונים ומבצעים של מיני בר מים בחנויות ואצל המשווקים המורשים, או חנויות המפעל של יצרניות מיני בר ובר מתקני סינון מים. ישנה אפשרות של תשלום חודשי כגון השכרת המתקן, אך אפשרות זו טובה רק לבעלי חברות או משרדים ולא לבתים הפרטיים. העלות עשויה להיות של כמה מאות שקלים ותוכלו לרכוש בר מים משוכלל ומעוצב, אשר יתאים לעיצוב המטבח.

 

 


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מיני בר מים עכשיו המים טהורים ובריאים יותר
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com