הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מאיר בן מרום   
רביעי, 11 פברואר 2015 08:36

ייעוץ און ליין

ראשית, למי שאינו מכיר היטב את האפשרות לקבלת ייעוץ על ידי מיסטיקנים או ליין, נסביר כי הייעוץ במקרה כזה נעשה פשוט באמצעות שיחת טלפון; מאחר שברובם המכריע של תחומי הייעוץ הרוחני אין הכרח בפגישה פנים אל פנים – הדרך הזו קלה ונגישה, ומאפשרת להסתייע גם במיסטיקנים המקבלים לייעוץ רחוק ממקום מגורנו, מבלי לכתת רגליים, לקבוע פגישה זמן רב מראש או להתאמץ כלל.

איך אפשר לקיים פגישת ייעוץ טלפוני?

פגישת הייעוץ הטלפונית כמוה כפגישת ייעוץ פנים אל פנים, שכן המיסטיקן מקבל את הפרטים על אודותיכם שלהם הוא זקוק כדי לקבל את המידע מ"מקורותיו שלו", וכך בעצם אין כל מניעה לקיים פגישה טלפונית. למשל במקרה של ייעוץ נומרולוגי און ליין, הנומרולוג יבקש את שמכם המלא ואת תאריך לידתכם (לעתים גם את שם האם ואת תאריך הלידה העברי, תלוי על פי איזו אסכולה הוא עובד), ובאמצעותם יבנה את המפה הנומרולוגית שלכם, שתהיה לפניו בעת השיחה. אותו הדבר נכון גם במקרה של אסטרולוגים און ליין, שיבנו בעבורכם מפה אסטרולוגית ויפענחו אותה באמצעות הנתונים שתמסרו להם. במקרה של תקשור, רובם המכריע של המתקשרים מתקשר על סמך התדר של האדם – דבר הניכר מקולו ועובר היטב גם באמצעות הטלפון, ולכן אין הכרח שהמתקשר יראה אתכם בפועל, אלא מספיק שישמע אתכם – וכבר הוא מחובר לתדר שלכם ולאפשרות לקבל מסרים בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – איך לבחור מיסטיקן?

על אף הפשטות והזמינות של מיסטיקנים און ליין כיום, מומלץ מאוד להתאמץ ולמצוא את היועץ שיתאים לכם ביותר, כדי להפיק את המרב מהשיחה ולקבל את העצות המדויקות לכם, בדרך שתתאים לכם ביותר.

לשם כך, ראשית בוחרים תחום ייעוץ שאתם מחוברים אליו; לדוגמה, אדם שאינו מאמין בתקשור אך כן מתחבר לאסטרולוגיה ו"סומך עליה" – ראוי שיבחר אסטרולוג ולא מתקשר, ולהיפך. הדבר השני החשוב הוא לבצע תחקיר, לפחות חיפוש קצר, שבו תוכלו לקרוא על המיסטיקנים השונים ברשת. חפשו המלצות בפורומים המיועדים לכך, חפשו תמונות של המיסטיקנים וראו למי מהם אתם מתחברים באופן אינטואיטיבי, וחפשו את האתרים האישיים שלהם כדי להתרשם מהידע ומצורת ההתנסחות שלהם באתר האישי. כל אלה יכולים לתת לכם רושם על אודות המיסטיקן ולהוות אינדיקציה לנכונות שלו עבורכם. אם בתום החיפוש אתם מרגישים שמצאתם את האדם שלכם, פנו אליו ותהיו בטוחים שאתם מקבלים את הייעוץ הנכון ביותר בעבורכם באותה עת.

אם יש כמה מיסטיקנים און ליין שאתם מתלבטים ביניהם, בצעו את התהליך האמור לגבי כל אחד מהם והחליטו בסופו עם מי אתם מעוניינים לדבר. אם אתם באים מצוידים בהמלצה מאנשים שכבר הסתייעו באותו מיסטיקן – מה טוב, אך גם במקרה כזה מומלץ בכל זאת לסקור את המידע המצוי על אודותיו ברשת, ולהרגיש אם הוא אכן מתאים גם לכם. התאמה אישית היא דבר קריטי במקרה של ייעוץ אישי; באמצעות הדברים שתקראו ותשמעו  תוכלו להרגיש גם אתם מה התדר של אותו יועץ, וכן להבין את הוא נוקט סגנון רך יותר, ישיר או עקיף יותר, מתקשר מלאכים או ישויות מסוימות – ועל סמך כל אלה לדעת אם הוא היועץ שנועד בעבורכם.

מיסטיקנים און ליין – מכל הסוגים

היתרון הגדול של מיסטיקנים און ליין הוא שתוכלו למצוא במסגרת זו יועצים מכל הסוגים, מכל האסכולות ובעלי גוונים שונים של גישות ושל סגנונות אישיים. היכנסו למאגרי המיסטיקנים און ליין, בחרו אחד או כמה שנראים לכם, ובררו על אודותיהם את הדברים החשובים באמת, אלה שנזכרו לעיל. המבחר עצום, וכל אחד ימצא את היועץ המתאים לו – בוודאות. 
מאמרים נוספים :

» הסרת עין הרע

מה היא עין הרע?ראשית, נסביר כי בגדול, עין הרע היא כינוי למצב שבו ההגנות האנרגטיות של אדם נפגעות, נפרצות על ידי אדם אחר, והוא עלול להיפגע. מיסטיקנים און ליין המומחים בתחום מסבירים כי עין הרע עלולה להיגרם מכמה גורמים: אדם אחד שגורם לאדם אחר השפעה שלילית באופן שאינו ממש מכוון, על...

» החזרת אהבה

מה היא החזרת אהבה?"החזרת אהבה" היא המונח המקובל כיום לשלל שיטות שבהן משתמשים כדי "להחזיר את הגלגל אחורה" במצבים של אהבות שהסתיימו, אף על פי שלא תמיד כפי שאתם חושבים כרגע. המשיכו לקרוא והדבר יתבהר. מדובר בתחום שמיסטיקנים און ליין רבים עוסקים בו כיום, ואלו ששוחחנו עמם פרשו בפנינו...

» מיסטיקנים און ליין – מה זה?

מה זה מיסטיקנים און ליין?ראשית, נסביר כי "מיסטיקה" כיום היא מונח המתייחס לשלל שיטות ייעוץ וטיפול רוחניות, וביניהן תקשור, פתיחה בקלפים, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, פתרון חלומות ועוד. מיסטיקנים און ליין, בצורה הפשוטה ביותר, הם יועצים מכל התחומים שהוזכרו לעיל ומתחומים נוספים,...
מאמרים - עמוד הבית דתות ומיסטיקה מיסטיקה מיסטיקנים און ליין – איך בוחרים מיסטיקן מועדף?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com