הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מי מטפל בגיל השלישי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 06 יוני 2017 11:33

כאשר הגוף מזדקן הוא מצריך תחזוקה הרבה יותר מורכבת אשר כרוכה בלקיחה של כדורים מסוגים שונים לשמירה על מצב בריאותי אידיאלי יחד עם יצירה של פעילות קבועה אשר מכוונת לשמירה על כל אחד מחלקי הגוף במצב תפקוד אופטימאלי. רק כאשר מזדקנים מבינים עד כמה כל מה שהיה מובן מאליו מבחינת המצב הבריאותי של הגוף הוא דבר שלגמרי אי אפשר להתקדם אליו מבלי לבצע שינוי מוחלט באורח החיים שחייב להיות כזה שתומך באיכות חיים טובה יותר גם בגיל השלישי.

מה עושים כאשר כל הפעילות שבעולם היא לא כזו שיכולה לשנות את המצב שאומר כי חייבים עזר מקצועית על ידי מטפלים סיעודיים שמוכשרים להעניק אותה עבור כל דורש? בשעה שכזו צריכים לדעת כיצד לעבור את כל המסלול הביורוקראטי הזה בכדי לסיים עם טיפול הולם לכל אדם שגופו צבר בלאי מבחינה פיזית ונפשית.

 

מטפלים בכל הנדרש

יש אנשים שזקוקים לעזרה הלבישה של בגדים והורדה שלהם לקראת השכיבה לישון, אנשים אשר צריכים סיוע בגישה אל מקומות חשובים כמו אל קופת חולים לאיסוף תרופות חשובות ואל המכולת על מנת לרכוש מוצרי מזון לארוחות היומיומיות. הרמה של העזרה היא כזו אשר משתנה ממצב סיעודי אחד לאחר, אבל בשורה התחתונה אפשר לראות כי הטיפול הסיעודי הוא כזה שמביא מכורח הנסיבות לאנשים במצב הזה את העזרה שהיא ממש קריטית לאיכות חיים טובה יותר.

מה נחשבת לרמה נאותה של חיים? שגם בגיל השלישי שבו בהחלט יכולים למצוא את עצמנו במצב סיעודי, עדיין מקבלים את העזרה שלה זקוקים בצורה שמאפשרת לבצע את כל הדברים החשובים יותר והחשובים פחות באופן שזמין לכל דורש.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com