הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מסיבה לפני הלידה או אחרי הלידה – מה כדאי? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 01 ינואר 2019 10:09

המון אירועים מתחלקים לאירוע ראשי ואירוע משני. הדוגמא הקלאסית היא כמובן אירוע החינה ואירוע החתונה, וגם אירוע העלייה לתורה עבור בני המצווה כשלאחר מכן חוגגים להם במסיבה גדולה. גם אירועי לידה חוגגים המון פעמים בשני חלקים – כאשר החלק הראשון הוא מסיבת הבייבי-שאוור לפני הלידה, ואירוע הברית או הבריתה לאחר הלידה. אם גם את בחודשי הריון מתקדמים ורוצה לחגוג אירוע אחד בלבד, על פי אילו שאלות מנחות תקבעי איזה אירוע מתאים לך יותר?

1.אירוע איניטימי או אירוע גדול משתתפים?

הדרך הטובה ביותר להבין איזה אירוע מתאים לך, היא פשוט לדמיין את אופי החגיגה. מצד אחד, תוכלי לחגוג את חגיגת הבייבי-שאוור, הנערכת לפני הלידה בעצמה. מסיבה שכזו כוללת לרוב אך ורק בנות, ורשימת המוזמנות מצומצמת מאוד וכוללת את החברות הטובות ואת בנות המשפחה הקרובות ביותר. מנגד, אירוע ברית או בריתה הוא כבר אירוע שנערך לרוב במתחם אירועים, כאשר מספר המוזמנים מגיע לכמות של 100 ועד 150 מוזמנים לערך. אם את מעוניינת באירוע קטן יותר ואינטימי יותר, לכי על בייבי-שאוור. אירוע גדול יותר עם קהל מורחב יותר? ברית או בריתה.

2. עד כמה את עסוקה לפני הלידה?

לא אחת נאמר כי חגיגת הבייבי-שאוור היא חגיגה המתאימה לבנות שלא עובדות. מדובר על מסיבה שטרם קיבלה מעמד של קלאסיקה או קונצנזוס בקרב ההריוניות הישראליות, כאשר רובן מעדיפות בהחלטה משותפת עם בני הזוג שלהן לחגוג באירוע ברית או בריתה. ככלל, ארגון מסיבת בייבי-שאוור כשאת עובדת לא הכי נוח, זאת מאחר ועליך להפיק אירוע של ממש הכולל רשימת מוזמנות, בחירת קונספט, עיצוב הבית שלך וכדומה. במידה ואת מההריוניות שבוחרות לעבוד גם עד כשבוע לפני הלידה, סביר כי ארגון שכזה יהיה לך פחות אידיאלי.

3. את שומרת על ההריון בדיסקרטיות או משתפת בפרטים?

כמ כן, בנות שמעוניינות לחגוג את הבייבי-שאוור צריכות לקחת בחשבון כי עליהן לשתף בפרטים שונים לגבי הלידה. הפרט הבסיסי ביותר? מין הילוד. מסיבות אלו מעוצבות המון פעמים על ידי המוזמנות, כאשר צבע המסיבה השלט הינו תכלת או ורוד – בהתאם למין הילוד, וגם המתנות שנרכשו בתוך חנות מתנות ליולדת מותאמות למין הילוד. על כן, במידה ואת שומרת בקנאיות על ההריון שלך ועל פרטים אחרים, סביר כי פחות יתאים לחגוג את הבייבי-שאוור, והחגיגה המתאימה לך ביותר היא חגיגה של אירוע לאחר הלידה – ברית או בריתה.
 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים מתנות מסיבה לפני הלידה או אחרי הלידה – מה כדאי?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com