הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מסיבת היום הולדת האולטימטיבית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י korat.gag   
שני, 22 מאי 2017 15:50

מסיבת היום הולדת האולטימטיבית

כבר מגיל מאוד קטן הילדים שלנו חולמים על יום הולדתם שמתקיים פעם בשנה. בימי הולדת לילדים משתתפים כל החברים ובני המשפחה האהובים. ילד היום הולדת נהנה מקבלת תשומת הלב של כולם ומיום מיוחד שהוא רק שלו. מחכה בציפייה שירימו אותו על כיסא גבוה לשמיים, שיוציאו את העוגה המרשימה עם כל הנרות שיוכל לכבות ולהביע משאלה. ובסוף המסיבה יפתח בהתרגשות את כל המתנות.

בשביל לארגן את מסיבת היום הולדת האולטימטיבית, יש כאן כמה עצות מועילות ושימושיות.

בחירת הזמן והמקום

הכי מומלץ לחגוג את המסיבה באמצע שבוע בשעה מוקדמת יחסית, כשעתיים לאחר סיום הגן, ככה האורחים המוזמנים יוכלו להתארגן בנוחות למסיבה. בחירת המקום צריכה להיות בהתאם לעונה ולמזג האוויר- בתקופות החורף והקיץ הכבד מומלץ על מיקום סגור ואילו בעונות הנוחות יותר מומלץ על מיקום פתוח.

בחירת ההפעלה

ידוע שילדים משתעממים בקלות רבה ובגלל זה צריך מגוון נרחב של הפעלות. היום מקובל להזין מפעיל מקצועי חיצוני שאחראי על קונספט המסיבה. עוד יותר פופולארי היום היא יום הולדת ספורט. יום הולדת מסוג זה מתאימה לבנים ולבנות כאחד, והיא ממריצה ומאתגרת את המשתתפים בה. יום הולדת ספורט כוללת תחרות וחלוקה לקבוצות, פרסים, תחנות שונות ומאתגרות- כל אלה גורמים לפרץ אדרנלין ושמחה בקרב האורחים.

בנוסף, התחרות גורמת לחיבור בין המשתתפים וליצירת התלהבות רבה. אף פעם לא משעמם!

יום הולדת ספורט היא גם פעילות גיבוש לילדים


 
מאמרים נוספים :

» ימי הולדת לילדים

ימי הולדת לילדים לחגוג יום הולדת לילדים זה אחד מהדברים הכי מרגשים שתוכלו לעשות, כי הזמן הזה שבו הילדים קטנים עובר מהר מידי. לכן בהחלט כדאי לכם לנצל את הרגעים האלה ואם הבן או הבת שלכם מגיעים בקרוב לגיל 6 או לכל גיל חשוב אחר, כדאי יהיה לתכנן להם אירוע מיוחד. אומנם כמובן שאתם לא...

» משחקי ימי הולדת – ההפקה

 מי לא מכיר אירועי ימי הולדת לילדים שבהם ישנם פעילויות אשר מעסיקות את הילדים וגורמת להם להנאה כפולה מהאירוע כולו? כיום אירגון האירוע נהפך לקל מתמיד! חברות רבות מציעות את שירותיהם באירגון והפקת האירוע, אולם מה מאתגר וגורם לסיפוק יותר מאירגונו בכוחות עצמכם? שכן גם זה נהפך...
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com