הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מסעדת שף אצלכם בבית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 04 יוני 2019 10:10


אין כל ספק כי העידן הנוכחי הוא כזה אשר נותן מעמד הרבה יותר בולט לתחום של ההסעדה, הרבה בזכות המדיה אשר מעלה את כל העוסקים בדבר אל מקום של כבוד ולא אל עבודה שעד כה הסתתרה לה רק בין כותלי המטבח.

יותר אנשים אוכלים ויותר מסעדות נפתחות ומציעה סוגים חדשים ומרעננים של מאכלים. בין כל אלה,היציאה אל מסעדת שף כבר נעשתה לדבר די מובן מאליו, והצורך לחדש עוד יותר ולהביא שירות איכותי אבל שונה יצר את האופציה של שף עד הבית לכל מי שבכך חושק.


כבר לא נוסעים למסעדה

 

איך שלא נביט על זה, ההגעה אל מסעדת שף היא הפקה לא קטנה אשר מצריכה גם הזמנה של מקום ליושבים מבעוד מועד, וכן הכנה של סכום כסף לא מבוטל לחוויה שעולה לא מעט כסף ככל שמדובר במקום של שף ידוע שם.

 

בכל אלה מסייעת החלופה של שף עד הבית בצורה מאוד ניכרת, עם רשימה מאוד נאה של יתרונות אשר כוללת גם את העובדה כי לארוחה הזו מתיישבים במקום הכי אינטימי והכי מוכר- הבית שלנו.לא צריכים להיות טרודים לגבי מועד ההגעה, אלא רק לדאוג ולהזמין את כל האורחים אל ההפקה הקטנה הזו, ולבחור יחד עם השף את כל המנות שרוצים כי יהיו מוגשות במהלכה של הארוחה.

 

לא חייבים לעיין בתפריט שבה יש רשימה די מצומצמת של מנות, ואפשר מבעוד מועד להעביר בקשות מיוחדות עבור ארוחה שנתפרת בדיוק למידות של האוכלים שסובבים את השולחן. זו הדרך המודרנית להביא את השירות הכי אישי שאפשר, מבלי לפספס את החוויה של ארוחת גורמה, אלא פשוט להיות נוכחים בחוויה אחרת שהולמת את השלב הבא בתחום ההסעדה. 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com