הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מצופה אבקת יהלומים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 27 פברואר 2018 06:07

לא הרבה אנשים יודעים את זה, אבל העבודה בחומר קשה כמו בטון מחייבת הבאה של ציוד אשר מותאם בצורה ספציפית אל הפעולה שאותה צריכים לבצע באותו בטון. זו יכולה להיות רצפה אשר עשויה מבטון או קיר שלם שבו רוצים לעשות נקודה של חשמל, עדיין צריכים את ההבנה החשובה הזו שלא יכולים לבצע את העבודה בהצלחה ללא ציוד שכזה, וברק יכולים לקדם עבודה לא מקצועית אם חושבים בצורה אחרת.

יש פעולות אשר מצריכות ניסור בבטון, כאשר ניסור יהלום הוא זה אשר מבצע את העבודה בצורה טובה עם תוצאות איכותיות בשטח המטופל. מסתבר כי יהלומים הם בהחלט לא רק לתכשיטים, אלא גם לעבודה גברית ורצינית מעין זו.

 

תכשיט לעבודה חכמה בבטון

בטח נשים אשר שומעות כי עבור ניסור של משטח העשוי בטון צריכים יהלומים תתמלא בחרדה עבור משהו שיכול להיות הרבה יותר ענוג בתור תכשיט ולא עבור עבודה שכזו, אבל, יהלומים הם מינרל מאוד קשיח אשר יכול בהצלחה רבה להתמודד עם חומר קשיח אף הוא, הבטון, בהצלחה רבה.

הלהב של הדיסק למעשה מצופה באבקה של יהלומים, דבר אשר הופך אותו באופן מיידי למשהו הרבה יותר עמיד עבור פעולה של ניסור יהלום שבה לא מנסרים את היהלום אלא משתמשים בחוזק שלו על מנת לנסר את הבטון במשטח הנדרש.

הדבר שאליו צריכים לשים לה הוא לא רק הניסור המדויק, אלא לשמירה על המקום עד כמה שאפשר נקי כאשר כמות האבק הצפויה היא לא קטנה ומגיעה לכל חלל שבו נעשה הניסור הזה. טיפ קטן יכול להפוך את העבודה להרבה פחות מאובקת אבל לרטובה, עם הזרמה של מים כל עוד המסור עובד...


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com