הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מראה חדש PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
חמישי, 15 פברואר 2018 07:13

בלאי של ציוד ומכשירים הוא דבר ידוע לכל ואנחנו כצרכנים כל הזמן מחפשים דרכים להתמודד אתו ולשמור על המצב הקיים

 

כמעט כל מוצר או ריהוט שאנחנו קונים עם הזמן נהרס ואנחנו מתחילים לחפש אלטרנטיבה לרכוש מוצר חדש בעל חידושים ויכולות מתקדמות יותר מהמוצר הישן.
השיפורים הטכנולוגיים מגיעים באופן קבוע לאורך הזמן, כמובן שישנו דגש גם כן על דרישת ציבור הלקוחות על חידושים שעשויים לתרום רבות ולהקל על השימוש באופן קבוע ולהפוך את החיים של המשתמשים לנוחים וקלים.

אופציה נוספת הקיימת בשוק שלא מעט אנשים משתמשים בה על מנת להעניק לריהוט שלהם בבית ובחצר את המראה המושלם והחדש היא שימוש בצבעים לטובת צביעת מתכת וכך להעניק לריהוט את המראה החדש מבלי לדאוג כי הצבע מתקלף ורואים את המתכת שממנה מורכב הכיסא או השולחן.
חשוב לציין כי לא רק שקילוף הצבע הוא לא אסטתי, הוא גם כן מסוכן לבריאות שלנו ושל הילדים שלנו ועשויי לגרום ללא מעט מחלות.

שאתם מגיעים להחלטה כי יש לצבוע מחדש את הריהוט בגינה על מנת להעניק לו את המראה החדש והיפה שאתם כל כך רוצים ומתגעגעים אליו, חשוב להקפיד על שימוש בצבעים אשר מיועדים לטובת צביעת מתכת וזאת לאור העובדה כי סוג צבע זה הוא מתאים לביצוע סוג כזה של צביעות וזאת לאור העובדה כי מדובר על צבע שעמיד הרבה יותר לכל מה שקשור לתנאי מזג אוויר קיצוני, התקלפות הצבע ומניעת קורוזיה.


איך עושים את זה?

במידה ואתם אנשי מקצוע אז בוודאי אתם יודעים כי ברגע שעושים באים לצבע רהיטים ולעשות שימוש בצבע מיוחד שמתאים לצביעת מתכת אז אתם בוודאי יודעים כי צריך למרוח לפחות שתי שכבות של צבע על מנת להבטיח כי הריהוט שלכם לא יפגע בשל תנאי מזג האוויר וכי הסיכוי של קורוזיה ירד בצורה משמעותית.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com