הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מרבה כסף מרבה דאגות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 15 יוני 2017 17:23

אולי מהצד זה נראה פשוט להיות אדם שעם רמת חיים מאוד גבוהה אשר נתמכת על ידי מקור מאוד רחב של כסף בסכומי עתק, אבל רק מי שיש לו הרבה מאוד כסף יודע עד כמה זה לא עניין פשוט לשמור על הערך של כל הכסף הזה ואם אפשר אפילו להגדיל אותו במשך כל הזמן הזה אז מה טוב. איך עושים את זה נכון? בשביל אנשים עם ממון רב יש אנשים שזה בדיוק תפקידם.

 

חשיפה אל מוצרי השקעה ייחודיים

יש בתי השקעות ברחבי הארץ אשר מבטיחים שייקחו את הכסף הזה של הלקוחות שלהם וידעו ליצור את הדרך הכי טובה שאפשר כיצד להגדיל את הכסף בצורה שתהפוך כל סכום אל סכום יותר גבוה ככל שהזמן חולף לו.

לכל אדם יש כל מיני השקעות וחלק מנוהלות על ידי בית השקעות אשר יודע כיצד לנווט את ההשקעות עם חלוקה של הביצים הללו לכל מיני סלים, אבל מה קורה כאשר ישנה מגבלה טבעית עבור כל מה שאפשר להשקיע בו בשוק הון שחוזר על עצמו בכל בתי ההשקעות שקיימים בארץ? כאשר רוצים לפתוח את הכסף הקיים אל עבר כמה שיותר אפשרויות, כולל כאלה שלא זמינות לרוב האנשים בארץ, מחפשים אחר האנשים אשר כן יכולים לפזר את הכספים אל עבר כל מיני אפיקים פיננסיים שיכולים להניב רווחים משמעותיים.

 

יוצרים נכסים עם ערך

אף אחד לא רוצה שהכסף שלו ישב באותה הצורה במשך עשרות שנים ולא ממש תהיה הפקה של המירב ממנו באותו בית השקעות ששם הוא נמצא.  את זה ניתן לקיים רק ברגע שבו פונים אל כלכלנים שיש להם בידיים לא רק ניסיון רב שנים אלא גם מובילים בכל הנוגע לבנקאות שבה ניתן להתאים את ההשקעה להון שעובר אפילו בין דורות.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com