הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מרגישים בנוח במרפסת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 22 אוגוסט 2018 15:42

דירות יכולות להיות יותר מטופחות מכפי שהן מגיעות בצורה העירומה שלהן. רכישה של דברים אשר נכונים לכל דייר ודייר בצורה פרטנית יכולה להביא אל רמה גבוהה בהרבה של שביעות רצון מאשר אנשים אחרים אשר רכשו פריטים בצורה ארעית ולא ממש הקדישו מחשבה למה שהם מעדיפים אלא פשוט רכשו מה שזמין וזול.

האזור של המרפסת והגינה הוא כזה אשר יכול לספק תחושה של חופש ורוגע ככל שמשקיעים בחשיבה ותכנון מראש, וכאן יש לבדוק האם מעדיפים פינת זולה או שצריכים שהו אחר שיתאים מכל הבחינות. הרי בסופו של דבר השימוש באזור הזה הוא עבור שעות הפנאי, ומן הראוי כי הזמן היקר הזה שעבורו מחכים במשך של כל היום יהיה כזה שאליו הכי נעים בעולם לבוא. איזה בוחרים? יש כמה אופציות נהדרות בשוק הזה כאן.

 

יושבים, מתערסלים או משתזפים

כל אדם אשר נמצא במרפסת לא חייב להיות באותה הפוזיציה במשך של אותה שעה נפלאה של בטלה. יש כאלה שחושבים כי אפשר אך ורק לשבת על גבי ספות שנועדו למרפסת ועשויים מראטן או חומר שדומה לכך, אבל לאמתו של דבר יכולים לבצע את הבחירה מבין שלל שלם של ריהוט גינה שיכול להיות מורכב משילובים שונים.

אפשר להסתפק בספה ארוכה לאירוח של מספר גדול של אנשים, להשקיע ברכישה של פינת זולה לאנשים שמחפשים אחר משהו יותר נוח, לחפש אחר ספות של שיזוף ארוכות במקום שבו השמש מכה או לרכוש ערסל ארוך שבו יכולים להתנדנד ברוגע ולהרגיש כיצד הלחץ של עוד יום עבודה עבר. הבחירה היא כאמור מאוד מגוונת, ורק צריכים להבין מה בדיוק מחפשים להשיג באותה מרפסת על מנת להגיע אל זו שהכי נכונה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com