הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
משדרגים את הרצפה של העסק PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שישי, 11 אוגוסט 2017 10:04

עבור יצירה של מראה מכובד לעסק ישנה השקעה מאוד נכבדת במראה הכולל והפרני החל מהשקיות של המכירה שאיתן מעבירים את המוצרים אל הלקוח בקופה בתום הרכישה, ועד לסוג הצבע אשר קיים על הקירות באזורים השונים של העסק. אחד מן הדברים שיכולים לעשות שוני במידה ניכרת לעסק לא רק מן ההיבט של העיצוב אלא מהיבטים חשובים נוספים הוא הדרך שבה בוחר בית העסק לחפות את האזור של הרצפה.

במידה ולא היה די ברור העניין, כיום ישנם לא מעט חיפויים אשר איתם יכול בית עסק ליצור מראה שובב, מראה מתוחכם, מראה ייצוגי ומראה שמשרה אווירה של רוגע. בשל המבחר הזה חשוב להבין מדוע pvc שטיח הוא בחירה עם יתרונות שגוברים על כל יתר החיפויים.

 

היתרונות של חיפוי PVC לרצפה

·         אפשר למתג אותה - רצפה אשר עשויה מאריחים של גרניט פורצן אולי יכולה להגיע במראה של שיש או במראה של פרקט, ואפילו ישנם עסקים אשר בוחרים בחיפוי מסוג פרקט אמיתי, אבל אלה עדיין אינם יכולים לסייע בפעילות של המיתוג בצורה חדה כפי שקורה עם pvc  שטיח שאותו ניתן לייצר בדיוק במידות הנדרשות ועם המיתוג של העסק שמופיע בצורה מאוד ברורה באזורים הנבחרים בכל פעם מחדש.

·         יכולת עמידות גבוהה - חומר כמו pvc מציע רמה אחרת של עמידות מכל מה שפרקט או רצפת גרניט יכולים להציע. האחד חשוף לנזקים שיכולים להתרחש במידה וישנה תנועה גבוהה עם תחזוקה מאוד תדירה שחייבת להתבצע בקביעות, והשני יכול להיות מאוד לא מתאים למקום שבו האריחים יכולים להישבר ביתר קלות. לעומתם, הפיויסי הוא חומר גמיש ובעל עמידות גבוהה שעליו אפשר לסמוך בכל סוג של תנועה.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com