הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
משקיעים את הכסף נכון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 19 אפריל 2017 11:40

ככל שהזמן חולף לו אנחנו שמים לב לשינויים אשר מתבצעים במערך השירותים שאנחנו הצרכנים מקבלים. הכל נעשה הרבה יותר תחרותי, הרבה יותר זמין והרבה יותר מותאם לצרכים של סוגים שונים של לקוחות, כי אחרי הכל אף אדם אחד אינו זהה בצורה מדויקת אל האדם האחר ולשם כך בהחלט שווה להשקיע את המאמץ בחיפוש אחר ספקי שירות שיכולים לבצע את ההתאמה הנהדרת הזאת שבין הצרכים שלנו לבין המוצרים והשירותים שהם מספקים.

הדבר נכון גם כאשר מדובר בשירותים פיננסיים שמתחילים בבנקים "רגילים" ומסתיימים בתוך בית השקעות שיכול להיות הדבר הטוב הבא שעשיתם עבור ניהול הכספים האישיים שלכם. עד כמה זה יכול להיות שונה מכל בית השקעות אחר? קראו הלאה ותבינו את המידע שיכול לשנות את הדרך שבה אתם חוסכים ומניבים רווחים.

 

כפר גלובלי קטן

אל המדינה הקטנה שלנו נכנסים שחקנים גדולים אשר משרתים לקוחות באספקטים הפיננסיים בצורה שלא ממש רואים בארץ. מה כבר יכול להיות ההבדל שהופך את ההשקעה להרבה יותר נחשקת? האפשרות לפזר את הכספים גם אל עבר השקעות במסלולים שאינם זמינים עבור בית השקעות שהוא ישראלי. הכניסה אל מסחר חוץ עם השקעות גלובליות במוצרים ייחודיים שפשוט אינם זמינים אל רוב ציבור המשקיעים בישראל בתחומים שונים ומגוונים.

באופן שכזה באמת אפשר למקסם את הניווט של ההשקעה הכספית אל עבר מה שמצפים מהן להיות, ולא להיות כבולים אל כל אותן ההשקעות אשר חוזרות על עצמן פעם אחר פעם בוריאציות שונות אצל כל יתר המשקיעים הישראלים. עם רמה גבוהה של בידול הרמה של התחרות רק הולכת אל עבר גבהים חדשים ומעניקה לציבור המשקיעים את השירות הכי טוב שהם יכולים לבקש לעצמם ולכסף שלהם.


 
מאמרים - עמוד הבית כספים כספים כללי משקיעים את הכסף נכון
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com