הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
משקיעים בבריאות טובה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 28 פברואר 2019 07:30

להיות אנשים בריאים נראה כמעט תמיד בתור דבר מובן מאליו, עד אשר אדם שמכירים מקרוב נעשה חולה או כאשר המצב של החולי מגיע בצורה הכי אישית והכי פרטנית שאפשר. רק במצבים של חולי אנשים יודעים להפנים את כל מה שהיה קיים בצורה מובנת מאליה טרם אותו המצב, וכאן זה חשוב לשים את הדגש לגבי אנשים חולים ולגבי יצירה של אורח חיים שמשמר מצב של בריאות טובה תחת אותה מסגרת של חולי/מצב פיזי מוגבל קיים.

דבר זה הוא מה שהופך את חיי היומיום לכאלה שבהם יש הרבה יותר שמחת חיים, עם השקעה שהיא לא רק של בקיאות אלא של כסף שאותו מוציאים בשביל כל מה שסובב את תחום הבריאות אצל אלה שנמצאים עם טווח תנועה מוגבל.

 

הנגשה של אביזרי עזר

כל הרצון הטוב של אדם להיות בריא לא יצלח במידה ולא מעניקים לו את התשתית הכי טובה להצלחה. כאשר אדם אינו יכול לנוע כמו כל אדם בריא אחר הוא חייב לקבל לידיו את האמצעים אשר מאפשרים לו לשמור על בריאות טובה במשך של כל שעות היום, ללא קשר לעלות שיכולה להיות נמוכה או גבוהה.

כאשר דנים בבריאות כל מחיר מאבד מהתוקף שלו, ולכן עבור מזרון נגד פצעי לחץ חשוב מאוד לבצע את ההשקעה הכספית, וזאת כדי לקבל את התמורה שהיא בצורה של הורדת הלחץ הפיזי על הגוף ומניעה של פצעים איומים מעין אלה מאדם שנמצא בקבוצת הסיכון. יש להניח מזרון על אזור השינה, וכרית תואמת על האזור של הישיבה, אם לא בטוחים לגבי אמצעי העזר הנדרשים, זה תמיד כדאי לשאול איש מהתחום לשם התאמה מירבית לכל אדם ואדם.

 

הבאה של סיוע מקצועי

לפעמים, כאשר בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר כל זה חוזר אל האדם שמבצע את ההשקעה הכספית הזו בצורה של בריאות ברמה הכי טובה שיכולה להיות. עבור מזרון נגד פצעי לחץ מחיר הוא גבוה, אבל הבאה של כוח עזר לא איכותי, יעלה בצורה הרבה יותר כבדה מבחינת מצב בריאותי.

כך, כאשר מחפשים אחר אדם אשר יטפל באדם בעל טווח תנועה מוגבל, צריכים לתת את הדעת לגבי היכולות המקצועיות של האדם המדובר מכיוון שהוא חייב להיות כזה שגם מגיע עם הרצון ללמוד את התחום של טיפול שהוא לעתים במצבים סיעודיים, לצד עם היכולת להיות דייקן וקפדן עם יצירה של תנועה רבה ככל האפשר שמונעת מצב של פצעים ופציעה. הדבר נכון גם עבור פגישות עם פיזיותרפיסט שמסייע לשמר טווח תנועה קיים או להגביר טווח תנועה פגוע בצורה שאינה פרמננטית.


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה אורטופדיה משקיעים בבריאות טובה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com