הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
משרד מוכן ונקי לפסח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 19 מרץ 2019 10:09

 

לקראת חג האביב אנשים רבים מתחילים להעמיק את הסדר והניקיון שהם מבצעים ברחבי הבית, מתוך המטרה ליצור את התשתית הכי פשוטה עבור ניקיון יסודי שנעשה אצל היהודים בעיקר לקראת חג הפסח.

 

זה הרבה יותר מאשר חיפוש אחר פירורים ואוכל לא כשר שלא צריך להיות בבית, אלא זה מעבר על פני כל מה שמצריך סדר מחדש וניקיון שכבר נעשה במשך של עונה שלמה או אפילו שנה תמימה ללא השקעה כה רבה. מה קורה כשאר מדובר במשרדים ולא בבית הפרטי של אדם? בתחום של שירותי ניקיון משרדים בתל אביב צריכים להיות כאלה שמוכנים לניקיון מכל סוג נדרש.

 

משרד שבו הניקיון בולט

משרד נקי הוא מקום שבו כיף לעבוד וכנעים להציע את השירותים עבור הלקוחות העוברים והשבים. משרד נקי זה הרבה יותר מאשר רצפה נקיה או שטיח ללא כתמים. זו התחושה הזו כי ניקיון בוקע לו מכל עבר, אם מסתכלים על החלונות שבכל המשרדים ואם נכנסים לרגע אל חדר השירותים.

 

גם במשרדים רבים מבצעים ניקיון אביב והכשרה של המקום לקראת חג הפסח, עם הבקשה שלא להביא מוצרים לא כשרים ולפנות מן המקרר מוצרי אוכל ישנים. חלק מאותם שירותי ניקיון משרדים בתל אביב כוללים גם את הניקיון היסודי של אזור המטבח, כך שהמקרר נותר נקי ומבריק ומוכן לכל האוכל הייחוד של חג הפסח למשך של תקופה קצרה שבה לא כולם בכלל עובדים.

 

ניקיון זה מסייע להשתלט על הבלגן שנוצר לפעמים במטבח של המשרד, ואם לא עובדים באותם ימים, להכין את המקום עם עבודה יסודית של ניקיון ואפילו צביעה לקראת החזרה של כל העובדים אל מקום שמקרין התחדשות ואווירה עוד יותר נעימה.

 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com