הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
משרד נקי לעבודה יעילה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 06 פברואר 2019 11:13

יש לא מעט משרדים אשר ממקמים את עצמם בעיר הגדולה, וזאת בשל אזורי עסקים פעילים לצד מיקום חשוב ונוח לתפעול של העסק מכל בחינה. מה שנותר מכך הוא כמות גדולה מאוד של משרדים, שאותם צריכים גם לנקות אם רוצים לפעול באופן נוח ויעיל.

 

לא משאירים משרד מלוכלך

אחרי יום שלם של עבודה יכולים לראות די בבירור כי גם אם אנשי הצוות משתדלים ככל יכולתם לשמור על אזור עבודה נקי ומסודר, עדיין יש רמה מסוימת של לכלוך אשר מצטברת לה באופן טבעי, ואותה כבר צריכים לנקות על ידי הסיוע של חברת ניקיון משרדים בערב בתל אביב ולא על ידי שימוש בצוות שיש לו משימה אחר משימה לפי הגדרת העבודה.

פעולות של ניקוי האבק, ניקוי הרצפה, ניקוי השירותים וניקוי ומטבח הן פעולות שחייבות להיות מבוצעות בתום יום העבודה, וזאת על מנת שביום למחרת יוכלו כל אנשי הצוות והלקוחות להיכנס אל משרד שבו הניקיון בולט מכל עבר, ולא לכלוך ובלגן.

 

למה דווקא בערב הכי רצוי לנקות?

השעות של הערב הן כאלה אשר ברוב המשרדים כבר פנויות מכל כוח העבודה, וכך, באופן הכי אידיאלי זה רצוי לקבוע מראש עם צוות של ניקיון משרדים בערב בתל אביב לעבור על פני כל המקום עם משימות שונות של ניקיון כדי להותיר את המקום מוכן ליום הבא של העבודה במשרד.

 

מה לגבי מקומות שפועלים בערב

במקרים מעין אלה צריכים לדעת כיצד לשלב את הפעולות המאוד מסוימות של ניקיון לצד המשכיות וזרימה של העבודה עד כמה שאפשר ללא הפרעה. פעולות של ריקון פחים או של ניקיון הרצפה יכולות להיות קריטיות עבור אזור עבודה נוח, ולכן, הפרעות קטנות מביאות אל תועלת הרבה יותר גדולה, כאשר את יתר פעולות הניקיון מבצעים כבר לאחר שהמקום נסגר או טרם הפתיחה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com