הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מתחילים את הדרך PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 24 יוני 2018 08:12

בחיפוש אחר גני ילדים במודיעין יש לוודא כי הגן עומד בתקנים, כי הצוות איכותי וכי הוא מתאים לדרך החיים של ההורים

הדרך הפדגוגית של כל ילד מתחילה בגן ילדים, שם הוא לומד את הדברים הבסיסיים ביותר, והיא ממשיכה לאחר מכן בבתי ספר יסודיים, תיכונים וכמובן באקדמיות ובאוניברסיטאות, אך מעבר לחינוך, גן ילדים צריך להיות מקום בטוח ונעים לילדים קטנים ורכים. המטרה העיקרית של כל גן היא לדאוג לילדים בזמן שההורים הולכים לעבודה, והבטיחות היא במקום הראשון.

כאשר הורים מחפשים אחר גן מתאים, עליהם להיפגש עם הגננות, להיחשף לתוכנית הלימודית, אך גם לוודא שהגן עומד בכל התקנים והחוקים שיאפשרו לילד לחזור הביתה בשלום. לאחרונה נתקלנו בהרבה מקרים בחדשות בהם ילדים עברו התעללות כזו או אחרת ואף הורה, כמובן, לא רוצה להגיע למצב הזה.

בכל עיר בארץ יש תמהיל גנים שמתאים לה. למשל, בבני ברק יש בעיקר גנים המתאימים לסקטור החרדי ובמקומות אחרים יש גנים המתאימים לסקטור החילוני. עיר מאוד מיוחדת שמשלבת בין שני הסקטורים הללו היא כמובן מודיעין, אחת הערים המתפתחות בישראל. במודיעין נעשית בניה בהיקפים גדולים והיא מושכת הן משפחות חרדיות ומסורתיות מירושלים והן משפחות חילוניות מהמרכז.

השילוב הנכון

לכן, כאשר מחפשים גני ילדים במודיעין יש לדעת לשלב בין הרצון המובן לבטיחות הילד, אך גם לדאוג להתאמה לגבי אופן החינוך. הורים חרדיים ירצו חינוך מאוד מסוים לילד שלהם, והורים חילוניים ירצו חינוך ספציפי גם הם. את ההתאמה הזו ניתן לעשות באמצעות סקר שוק טוב במודיעין.

יש לא מעט גני ילדים במודיעין אשר מספקים שירותים לכלל האוכלוסייה. אחד הדברים החשובים בכל גן היא כמובן הגננת. יש לדבר עם הגננות, ולוודא שיש צוות איכותי ומספק מאחוריה, אשר יוכל להתמודד עם כמות הילדים, במיוחד אם הם באים מרקע שונה ויש לתת מענה לכולם באופן שווה ונכון.


 
מאמרים נוספים :

» החינוך המתאים

יש לא מעט גני ילדים במודיעין לאור ריבוי המשפחות הצעירות. את הגן המתאים יש לבחור לאחר סקר שוק גני ילדים הם הרבה יותר מסתם בייביסיטר לשעות שההורים נמצאים בעבודה. יש להם מגוון תפקידים שונים, כולל שמירה על בטחון הילדים, עיסוקו, שמירה על אורח חייו ותזונה בריאה וכמובן, חינוך מתאים....
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com