הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מתיחת פנים מחירים לנשים – כמה עולה מתיחת פנים? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י כוכבה פוגל   
חמישי, 19 מאי 2016 02:49

מחירים הם פרמטר חשוב כאשר בוחנים אפשרות לביצוע ניתוחי מתיחת פנים, בעבור מועמדים רבים המחיר מהווה שיקול מכריע בקבלת ההחלטה. אם אתם החלטתם לעבור מתיחת פנים כדאי לכם לדעת כי הניסיון של הרופא והכשרתו המקצועית חשובים מאוד להצלחת הטיפול, כאשר הרופא מנוסה הדבר ניכר בתוצאות. אם אתם מחפשים ניתוח מתיחת פנים מחיר זול כדאי לבחון היטב את סוג הטיפול, את המרפאה ואת ההכשרה של הרופא.

שימו לב, מתיחת פנים היא הליך רפואי לכל דבר, עליכם להקפיד על טיפול נכון אצל רופא בעל ניסיון והכשרה בתחום. הפנים שלכם הם כרטיס הביקור שלכם, אל תמהרו להפקיד אותם בכל יד.

כיצד מרכיבים את הצעת המחיר?

אם אתם בוחנים הצעות מתיחת פנים מחיר זול או יקר חשוב לדעת כי המחיר מושפע גם מהטכניקה בה יבוצע ההליך, ההכשרה של המנתח, מיקום ביצע הניתוח, מורכבות ההליך. כל הצעת מתיחת פנים מחיר כדאי לבחון לגופה בצורה מפורטת, במידת הצורך כדאי להיעזר בצוות המקצועי של המרפאה בכדי להבין טוב יותר את ההצעה ואת משמעות הדברים.

טווחי המחירים : מתיחת פנים מחיר זול נע סביב 18,000 שקלים, מחירים יקרים יותר יגיעו עד לסכומים של 45,000 שקלים. שימו לב, ייתכן כי אתם זכאים להנחה במסגרת הביטוח המשלים של קופת חולים, ביטוח בריאות פרטי או הטבה במקום העבודה. המרפאות מציעות במידת הצורך תכניות פריסת תשלומים.

סוג הניתוח

מתיחת פנים אפשר לבצע בכמה טכניקות, התאמה נכונה בין הטכניקה לבין המטופל חשובה להשגת התוצאות המקסימליות. כדאי לדעת כי ישנם הבדלים משמעותיים בין סוגי הניתוחים, יש מתיחות פנים אותן אפשר לבצע בתוך פחות משעתיים מול טכניקות טיפול אחרות הדורשות ניתוח של כ-5 שעות, המחירים נקבעים גם כן בהתאם. 


 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי מתיחת פנים מחירים לנשים – כמה עולה מתיחת פנים?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com