הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מתכננים את העתיד PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שבת, 23 ספטמבר 2017 16:57

עכשיו יותר מאי פעם זה ברור לכל אדם כי חייבים לתכנן הבצורה נכונה את העתיד, מהבחינה של יצירת חיסכון פנסיוני נאות אשר בעזרתו זה יהיה הרבה יותר נוח ואפרי להתקדם אל עבר הגיל השלישי בנחת. זה לא סוד כי יוקר המחיה בארץ הפך להיות משהו שגם משפיע על כל האוכלוסייה שרק הולכת ונעשית יותר עמידה לפגעי הזמן, וכאשר לא ממש נמצאים במעגל העבודה ולגמרי מעדיפים לנוח אחרי עשרות שנים של עבודה, אותו תכנון פנסיוני מסייע במידה קריטית להיות עם ההכנסה הפסיבית הנכונה מידי חודש בחודשו, והפטור הנהדר הזה מכל עזרה כספית ממקורות אחרים. איך יודעים כי נמצאים במסלול הנכון אל עבר עתיד רגוע ומובטח מבחינה פיננסית? קראו את הדברים הבאים.

 

עידן מלא באפשרויות

כאשר אדם נכנס אל מקום עבודה בצורה סדירה הוא גם חייב להיות כזה אשר מעביר בצורה מסודרת לפי החוק את החיסכון עבור הפרישה, עם הפרשה של הסכום המינימאלי החוקי מידי משכורת אל עבר אפיק פנסיוני מסוים. הבעיה מתחילה כאשר אנשים רבים אינם מבינים את ההבדל בין התנאים אשר מספקת החברה הפנסיונית במסלול אחד על פני יחד עם התנאים אשר מקום העבודה עצמו מעניק לו בתור עובד.

 

איך יודעים כי נמצאים על המסלול הכי נכון אל עבר יצירה של פנסיה טובה דיה לתקופה שבה כבר יכולים לצאת לפנסיה? את הדברים האלה תמיד ראוי לבדוק עם אנשי מקצוע שמבינים את כל הנדרש בתחום של תכנון פנסיוני, ורק לאחר שעולים להם כל היתרונות והחסרונות מהדרכים השונות לפעולה, יכולים להבין בצורה יותר מודעת את הדרך הכי טובה לחסוך ולשמור על עתיד בטוח ככל האפשר.

 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com