הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מתנות לחברה – (לבת זוג)- מתנה שימושית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י lior nachshon   
חמישי, 03 אוגוסט 2017 06:13

אם אתם מחפשים מתנות לחברה, כלומר מתנה לבת זוג, זאת לא תמיד מטלה פשוטה למצוא מתנה מתאימה. יש מי שחשוב לו שהמתנה תהיה רומנטית, יש מי שחשוב לו שהמתנה תהיה אישית ותעיד על היכרות עמוקה עם בת הזוג ואצל נשים רבות חשוב שהמתנה תהיה שימושית. למה שימושית? כי במיוחד לאחר הרבה שנים של קשר המתנות הרומנטיות הן נחמדות אבל בתקציב מוגבל עדיף לרכוש כבר משהו שימושי ולא משהו שיש לו רק ערך רומנטי והוא לא ישמש באמת את האישה שלכם.

איך לבחור מתנה כדי שתהיה שימושית?

כדי שהמתנה תהיה שימושית חשוב להכיר היטב את בת הזוג שלכם. מה היא אוהבת, מה מסייע לה בחיי היום יום? איזה מתנה תהיה לה באמת שימושית ולא תהיה רק מתנה לנוי? בתחום של המתנות השימושיות ניתן לבחור מתנה שהיא גאדג'ט כלומר מתנה קטנה אך שיש בה חידוש והיא מקורית ושימושית. זה יכול להיות דיסק און קי בעיצוב חדשני או מחזיק לטלפון או מטען לאוטו או מגוון גדול של גאדג'טים נוספים ורבי שיכולים להיות גם שימושיים וגם אישיים כי הם מתאימים באופן מושלם למקבלת המתנה.

מציאת מתנה גם בתקציב לא גדול

אם אין לכם תקציב גדול גם מתנה סמלית יכולה להיות מתנה טובה ונהדרת כאשר קונים גאדג'ט שימושי ונחמד טווח המחירים יכול להיות גדול מאוד. יש מתנות שימושיות זולות מאוד ומתנות שימושיות יקרות יותר. ניתן בכל תקציב למצוא מתנה נחמדה ושימושית לבת זוג שלכם. לא כל אישה אוהבת לקבל זר פרחים נשים רבות יעדיפו מתנה שימושית, ואם תשאלו אותן הן יגידו שפרחים זה נחמד ורומנטי אבל הם לא מחזיקים לזמן רב. עדיף בכסף הזה לרכוש משהו שיהיה שימושי וישרת את מקבלת המתנה לאורך זמן רב יותר.

מתנות מיוחדות בתקציב צנוע

תוכלו היום למצוא בתקציב לא גדול מתנות מיוחדות ומקוריות. כאלה שלא רואים כל יום. כך תוכלו להפתיע את בת הזוג שלכם במתנה מיוחדת וייחודית שתגרום לחייך ותראה לה כי חשבתם עליה והשקעתם מחשבה ואהבה במתנה שימושית שרכשתם עבורה.


 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי מתנות לחברה – (לבת זוג)- מתנה שימושית
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com