הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ניקיון משרדים בשעות הערב – כדאי או לא? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 20 פברואר 2019 14:08

כל נציגי חברת האחזקה ימליצו לכם פה אחד על ניקוי המשרד בשעות הערב. מה יוצא לכם מזה?

  • משרד נקי בכל בוקר מחדש

  • ניקיון יעיל ויסודי יותר

  • יום העבודה של הצוות שלכם לא נקטע

כשמנקים בערב, העובדים מגיעים בבוקר למשרד נקי

המוטיבציה שלכם למשרד נקי היא בין היתר יצירת סביבה עבודה נעימה לעובדים שלכם. בהנחה וצוות המנקים המגיע מטעם חברת ניהול ואחזקת מבנים מנקה אצלכם לאורך היום, הרי שהעובדים לא באמת מספיקים ליהנות מ"תוצר שלם". צוות של מנקים המנקה לאורך שעות היום, מנקה בהדרגה חללים שונים. כך, העובדים שלכם לא עובדים בסביבה נקיה, אלא בסביבה שמנקים אותה.

מנגד, צוות של מנקים המגיע בשעות הערב, מתחיל ומסיים את המלאכה תוך מספר שעות. באופן זה, העובדים שלכם מגיעים בכל בוקר אל המשרד, מעבירים את כרטיס העובד שלהם ויכולים להתחיל את יום העבודה בסביבה מזמינה. זיכרו כי מעבר לצוות העובדים, אל המשרד מגיעים גם אנשי עסקים לפגישות, עמיתים למקצוע ואנשים חשובים אחרים – כך שמשרד נקי הוא בגדר חובה.

ניקוי משרד ריק לעומת משרד גדוש בעובדים

אם מתמקדים לרגע בלוגיסטיקה, הרי שקל בהרבה יותר לנקות משרד נקי. צוות המנקים צריך להרים כסאות, להזיז רהיטים ולפנות אזורים שלמים בכדי לנקות בסטנדרט הניקיון הגבוה ביותר. כשהעובדים שלכם נמצאים במשרד לאורך עבודת הניקיון, שגרת העבודה שלהם נקטעת וכך הם גם הופכים פחות יעילים.

שעת הניקיון המומלצת ביותר היא לאחר שעות הפעילות של המשרד שלכם. ברגע שצוות העובדים יוצא מהמשרד, צוות המנקים נכנס. פשוט יותר לנקות משרד ריק! מאחר ואיש אינו נוכח במשרד, הצוות יכול להיכנס לחדר הישיבות, המנהל ומשרדי העובדים ללא כל הגבלה.

צוות של מנקים בשעות הפעילות – נראות מסורבלת בפני הלקוחות

וסיבה נוספת שבגלה כדאי שינקו עבורכם את המשרד בערב, היא הנראות המסורבלת שיכולה להיווצר. לאורך שעות הפעילות, המשרד שלכם צריך לכלול אך ורק את צוות העובדים שלכם, הלקוחות שלכם ואורחים אחרים. בעת שלאורך היום מסתובבים דרך קבע מנקים במשרד, ישנה תחושה כאילו וצריך לא ללכלך, לא לדרוך על אזורים רטובים ולא להיכנס למטבחון כי הרגע ניקו בו.

בשורה התחתונה: תאמו עם חברת האחזקה את הניקיון בשעות הערב. באופן זה, ניתן לפתוח כל בוקר מחדש כבוקר נקי ומבושם!


 
מאמרים נוספים :

» ניהול ואחזקת מבנים בהרצליה

ניהול ואחזקת מבנים בהרצליה, מאפשרים לתושב הרצליה, שגר בבית משותף, לגור במבנה מתוחזק ומטופח.הרצליה היא עיר שנמצאת במישור החוף, מצפון לתל אביב.הרצליה היא עיר עם איכות חיים גבוהה, ועם למעלה מ-90,000 תושבים.העיר נוסדה בשנת 1924, והוכרזה כעיר בשנת 1960.חברה חיצונית לניהול ואחזקת מבנים,...

» ניהול ואחזקת מבנים באשדוד

, על ידי חברה חיצונית, חוסכים כסף וזמן לדיירי הבניין המשותף.חברה חיצונית לניהול ואחזקת מבנים, שזאת התמחותה, מעסיקה עובדים שהם בעלי ידע רב, בתחום של ניהול ואחזקת מבנים.לכן חברה כזאת יכולה לשפר באופן משמעותי, את אחזקת הבניין, שבו אתם מתגוררים.חברת ניהול מוצלחת, יודעת לייעץ לגבי...

» ניהול ועד בית

חברות ניהול ואחזקת מבנים בארץ כבר לא אותו הדבר כמו שהיה, הרמה של שמירה וטיפוח המבנה תורמת רבות לנראות של הבניין וכמובן פוטרת אותנו מכאב הראש של אסיפות וועד אין סופיות, כאשר אנשים טובים נלחמים מול דיירים קשי יום או עקשנים אשר מאמינים בדרכם.לכן שימוש ב יכול לעזור כפתרון...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית ניקיון משרדים בשעות הערב – כדאי או לא?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com