הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
נעים בקצב מהיר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 02 ינואר 2018 16:41

כמות האנשים אשר נמצאים על כסא גלגלים באופן קבוע היא לא קטנה, ועם אורח חיים מודרני תזזיתי אשר אומר כי אין זמן לנוע בצורה איטית יותר אנשים אשר יש להם עוד שנים ארוכות עם תוחלת חיים שהולכת וגדלה מחפשים אחר הדרכים הכי יעילות להשלים כמה שיותר משימות בכמה שפחות זמן על מנת להיות בקצב החיים העדכני.

דבר זה הפך את הבחירה בדגמים החדשים של כסאות גלגלים ממונעים לדבר שהוא מכורח הנסיבות והרצון העז הזה שלא להיות תלויים באחרים ולהביא עד כמה שיותר את האפשרות לחיות את החיים בצורה שתואמת את הקצב המהיר הזה שלא ממש מחכה לאלה שאין להם את היכולת או הרצון להתקדם בקצב אחר ממה שקיים אצלם.

 

מהו היתרון החשמלי

·         נסיעה עם מהירות - כאשר נוסעים על גבי כסא שהוא ממונע יכולים לראות את ההבדלים בין המהירות המתאפשרת בין דגם אחד לאחר ועד כמה שהשימוש עם כסאות גלגלים ממונעים יכולה להביא כל אדם שנמצא על אלה לכל מקום שאליו הוא נדרש להגיע באופן יותר מהיר. כסאות גלגלים מודרניים בהחלט עושים את השינוי המבורך עם עוצמה של הנעה חשמלית שהופכת את הישיבה על הכסא למשהו נוח יותר מהליכה מאומצת בקצב דומה.

·         יכולת טעינה נוחה - חלק מהדגמים היותר מתקדמים של כסאות ממונעים מאפשרים טעינה אשר מתאפשרת רק על ידי הוצאה מהירה של הבטריה וטעינה שלה עם חיבור אל כל מקור סטנדרטי של שקע חשמלי. דבר זה אומר כי יכולים להתקדם הלאה לאחר טעינה שהיא גם פשוטה לעשייה מכל מקום כמעט, ועם טעינה מהירה לא מתעכבים יתר על המידה וממשיכים הלאה אל היעד הבא.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com