הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
נפוץ אך כואב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 20 ספטמבר 2017 05:54

הרבה מאוד גברים מאבדים שיער וסובלים מחוסר ביטחון בנושא. עם ספריי לשיער אפשר לייצר מראה טבעי, וזה אפילו זול

תופעת אובדן השיער היא נפוצה מאוד אצל גברים. הפיזיולוגיה הגברית שונה מעט מזו הנשית והיא גורמת לכך שבשלב כלשהו בחיים, חלק נרחב מהגברים יחוו אובדן רב של שיער עד כדי התקרחות מוחלטת. אצל רוב הגברים זה מגיע אחרי גיל 40 או בסמוך אליו, אך יש גברים שמרגישים נשירה ודילול כבר בשנות ה-20 שלהם ועל כל אחד ההשפעה שונה.

כל אחד לוקח את התופעה בצורה אחרת מבחינת ההרגשה האישית שלו. חלק מהגברים מאמצים את המראה, אחרים אדישים לכך ולא נוגעים בשיער ואחרים לוקחים זאת בצורה קשה ומנסים לטפל בתופעה בשלל שיטות. לאור הביקוש, הטכנולוגיה מנסה לקדם ולהתקדם בנושא, ויש הרבה מאוד אפשרויות לגבר המקריח הממוצע. השיטה הוותיקה ביותר היא חבישת פאה, אך כיום גברים כבר כמעט לא עושים זאת. שיטה נוספת היא השתלת שיער, אך לאור אחוזי ההצלחה הנמוכים והמחירים הגבוהים, גם כאן הרבה נמנעים. השיטה החדשה, של ספריי לשיער, יכולה להיות הפתרון האידיאלי.

האידיאל כבר כאן

דרכי טיפול בשיער דליל הן רבות, אך לאור הממצאים של השנים האחרונות, הספריי הוא האידיאל. עם הספריי אפשר להשיג תוצאות נהדרות, שכן הוא ממלא בצורה אפקטיבית מאוד את החלקים הדלילים על הראש, מנפח את השיער הקיים וגורם למראה טבעי עם אפס מאמץ ומינימום עלות. כן, מינימום עלות, הספריי הוא זול מאוד ביחס לאלטרנטיבות בשוק.

מאפייניו של הספריי כוללים מגוון רחב של צבעים, מרכיבים כמו קראטין ופרוטאין, מהם מורכב השיער שלנו ומוצרים משלימים רבים. בנוסף, הספריי עמיעמיד בפני נזקי מזג אוויר ואפילו מים, כך שאין מה לחשוש ממבוכות. טיפול בשיער דליל אצל גברים יכול להיות מטופל בצורה אפקטיבית ופשוטה מאוד באמצעות ספריי לשיער, אשר ימלא את הפדחת וישכיח את המבוכה.


 
מאמרים נוספים :

» שיער דליל ונשירה בשיער

 היא תופעה שכיחה בקרב בני האדם, הן אצל גברים מתקרחים והן אצל נשים שאמנם אינן מתקרחות כמו גברים, אך עדיין סובלות מנשירת שיער חריגה. נשירה בשיער הינה דבר תקני וטבעי ובעצם בכל יום מתרחשת נשירה של כמעט 100 שיערות. נשירה שכזו בלתי ניתנת להבחנה כמעט (100 הוא אמנם מספר גדול אך בהקשר של...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com