הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
נפרדים מהרווקות: אילו מתנות ניתן להעניק לרווק במסיבת רווקים? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 27 מרץ 2019 15:46

גם אתם מתלבטים איזו מתנה להעניק לו? תתפלאו, אך יש לכם את הכוח לחשוף בפניו ובפני בת זוגו עולם חדש...

המתנות הבנאליות שבהחלט כדאי להימנע מהן

מאחר ומדובר על מסיבה שתחגגו עם החבר הטוב ביותר שלכם רק פעם בחיים – מסיבת הרווקים, הרי שכדאי להתרחק כמה שרק ניתן ממתנות בנאליות. מתנות שכאלו כוללות בושם, חולצה או כרטיסים להצגה. מתנות מסוג זה מזוהות מאד עם אירועים אחרים כדוגמת יום הולדת, ואין להן באמת מקום במסיבה כמו מסיבת הרווקים.

מתנה נוספת שכדאי מאד להימנע ממנה (למרות שהמון פעמים מרגיש מאד טבעי להעניק אותה), היא כרטיס מתנה נטען. "הגיפט קארד" הפך בשנים האחרונות למתנה מאד פופולארית, אך גם מתנה זו מתקשרת עם מתנות בנאליות, ובעיקר עם כאלו שלא ניכרת בהן השקעה.

אביזר סקס במסיבת הרווקים – האמנם?

מסיבות הרווקים והרווקות נחגגות עם גוון של המון הומור, וגם מעט מיניות. אם גם אתם רוצים לגלוש על הגל הזה ולשמח את החבר שלכם עם מתנה מעט שובבה, כדאי לבחון את האפשרות של אביזרי סקס. אם אכן החלטתם ללכת על מתנה מסוג שכזה, זיכרו כי בסופו של דבר מדובר על חבר מאורס שעתיד להתחתן בקרוב, כך שהאביזר צריך להיות זוגי.

אביזר זוגי לחיזוק האינטימיות ושימור התשוקה

לכן, את האביזר שתרכשו כמתנה למסיבת הרווקים, יהיה כדאי לרכוש בחנות האינטרנט בסקטור של "זוגות". לשמחתכם, הרכישה יכולה להתבצע במהירות ובדיסקרטיות מלאה – כך שלמרות שאתם לא משקיעים בחיפוש המתנה, אתם משקיעים מאד עם מתנה מקורית. יחסי מין הם יחסים חשובים, שזוגות רוצים לשמר אותם, להעצים אותם ולהפוך אותם מיוחדים ומרגשים יותר. אביזרי המין הם תוספת נחמדה מאד לחדר המיטות – בטח לקראת חיי הנישואין.

"אנחנו מארגנים את כל המסיבה, צריך גם מתנה?"

בהחלט. מאחר ומדובר על מסיבה שנחגגת רק פעם אחת בחיים, ישנו סטנדרט מקובל שלפיו גם מעניקים מתנה לחתן העתידי. שימו לב כי אינכם צריכים להשקיע תקציבי עתק, אך בהחלט חשוב שתישאר לחבר הטוב שלכם מזכרת מהמסיבה המיוחדת שאתם חוגגים לו – בארץ או בחו"ל. אביזר מין שכזה גם יהיה מאד שימושי, והוא בעיקר יגרום לכך שהחבר שלכם לא ישכח לעולם את המסיבה...


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית נפרדים מהרווקות: אילו מתנות ניתן להעניק לרווק במסיבת רווקים?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com