הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
נשבר לכם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 20 יוני 2017 11:48

עולם המחשוב משתנה כל הזמן. פעם היה נהוג כי בכל בית יהיה מחשב ביתי נייח שכולל מארז ענקי וחלקים נוספים שמסייעים לדיירים שבבית לעבוד עם המחשב וגם לשחק איתו, עם הזמן המחשבים הניידים נכנסו אל הבתים הפרטיים החלו להיות משווקים עם תגי מחיר גבוהים שלא כל אדם יכול לרכוש לעצמו אלא בתור מותרות.

מה קורה היום? המחשבים הלכו והצטמקו לכדי כאלה שכוללים מסך בגודל של 10 אינץ' ואיתם גם המחיר ירד אל קצת יותר מאלף שקלים בממוצע. יש כאלה שיחפשו אחר מחשבים ניידים עבור שימוש משרדי וכאלה שירצו מחשב מקצועי שאיתו הם יכולים לשחק משחקי מחשב עם גרפיקות מרהיבות. מה המשותף לכל אחד מאלה? כולם יכולים בקלות להינזק כאשר שבר במסך הוא בהחלט לא משהו יוצא דופן במחשבים ניידים. צריכים תיקון מסך מחשב לנייד? קראו את הדברים החשובים הבאים.

 

מה עושים כאשר נשבר לכם

לא משנה עד כמה נזהרים בכל הנוגע לשימוש במחשב הנייד, תמיד מגיע הרגע בו לוקחים כמובן מאליו את המחשב הזה ובטעות יוצרים סביבה שהיא מאוד רחוקה ממה שמחשב שהוא אחי הכל עדין יותר, צריך. חייבים להבין כי מחשב נייד הוא כזה אשר חשוף במידה ניכרת אל כל המשתנים שנמצאים בסביבה הקרובה אליו, ואם לא מניחים אותו במקום יציב ובטוח שמגן עליו מפני כל רע, רע אכן יכול להתרחש והוא פוגע בצורה קשה כאשר מדובר במחשב לפטופ פתוח לרווחה.

למרבה המזל היום ישנן מעבדות רבות אשר מתמחות בתיקון של מחשבים ניידים בשל הריבוי ברכישות הללו ובתקלות מסוג זה, ומה שנותר לאחר ההבנה כי צריכים תיקון מסך מחשב הוא לאתר מעבדות אשר מתמחות בסוג המחשב שנמצא בבית כדי שהתיקון יעשה בצורה מקצועית.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com