הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
נשים לא פוחדות יותר מאביזרי מין, ובצדק PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שלישי, 11 יוני 2019 14:46

ככל שחותרים הלאה אל עבר חיים מודרנים ופתוחים יותר, כך גם נושאים שנחשבו שנים רבות "טאבו", הופכים קלילים יותר – כאשר גם נשים לוקחות חלק בשיח שסביבם.

יחסי המין ואיתם גם אביזרי המין, קוטלגו ופורסמו שנים רבות כיחסים של גברים, כאשר הנשים הן חלק שולי בהן. כיום, יותר מתמיד, נחשבות הנשים כחלק בלתי נפרד מקהל היעד של חנויות הסקס. אם בעבר רכישת ויברטור הייתה נחשבת כאקט נועז, כיום נשים לא רק שלא חוששות לרכוש אביזרים, אלא שהן גם מתגאות בעוצמה הנשית המגולמת בהם.

השיח הפתוח על הסקס בלב הפריים טיים

אפשר לומר כי השיח הפתוח על סקס בשנת 2019, אינו אותו שיח שהתקיים בשנת 1999 ובטח שלא בשנת 1979. אם ישנה נקודת ציון שאכן ראוי לציין אותה, הרי שהיא הסדרה "סקס והעיר גדולה". עד אותה סדרה, דמויות בלב הפריים-טיים לא היו כה נועזות, ובטח שהדמויות הראשיות לא עסקו ביחסים העמוקים של בינו לבינה, הרצון להרגיש מסופקות ובהשפעה האדירה של יחסי המין על מערכת יחסים בריאה ומספקת.

הדמויות בתכנית - סמנתה ומירנדה, לא אחת השתמשו באביזרי המין, כאשר הן תפשו אותם ככאלו המעצימים אותן. הודות לאותם אביזרים, דמויות הסדרה שלטו בחוויה המינית שלהן, תוך שהן לא חשו צורך להצטער על היותן מיניות וכאלו שרוצות לחוש בטעם הסיפוק הגופני. גם היום, הסדרה נחשבת כפורצת דרך בתחומה – כזו ששיחררה המון נשים מכבלי המוסכמות החברתיות, ועוררה דיון על זכותה של אישה לקיים יחסי מין עם מי שהיא רק רוצה, איך שהיא רוצה וליהנות מהם.

רכישת אביזרי המין – גם לנשים ביישניות

אז לא, לא כל אישה מעוניינת לרכוש אביזר ולספר עליו לכל המעגל הקרוב אליה. עדיין, מדובר על יחסים אינטימיים ועל סיפוק גופני אישי שלא כולן מעוניינת לחלוק אותו. העובדה כי נשים לא חוששות יותר מאבזירי מין לא נעוצה רק בקריסת החומה החברתית, אלא גם בכך שחנויות שבעבר מוקמו רק במרכזי הערים, כיום ממוקמות גם אונליין.

באופן זה, נשים רבות יכולות לשמור על הפרטיות שלהן, זאת מבלי שהן צריכות להתפשר על עוצמת ההנאה שלהן. רכישת האביזרים מתבצעת בדיסקרטיות מלאה, תוך שגם המשלוח מגיעה באריזה אטומה שרק מי שמקבלת אותה, יודעת איזו הפתעה מסתתרת בתוכה..


 
מאמרים נוספים :

» אביזרי מין – מוכנים לחקור?

המיניות שלנו הופכת לאחד הנושאים המעניינים ביותר עבור אנשים רבים – יותר ויותר אנשים מבינים את היופי, את התענוג ואת ההנאה של חקר המיניות של עצמם, וכך מאפשרים לעצמם להגיע אל מחוזות נפלאים שבעבר לא היו מקובלים חברתית או אפשריים מחשבתית.  מאפשרים לנו לממש את הפנטזיות שלנו, לגלות...

» shop 69- יתרונות הוויברטור

shop 69- יתרונות הוויברטורויברטור הוא אולי אביזר המין הפופולארי והמפורסם ביותר ולא סתם הוא הפך להיות כזה. מדובר בסוג של תחליף משוכלל לאיבר מין גברי, אז אומנם הוא לא יכול לחב' אותך בלילה ולא מלטף את השיער עד שאת נרדמת או מקשיב לכל מה שאת אומרת, אבל מצד שני הוא לעולם לא מתעייף, יש לך...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית נשים לא פוחדות יותר מאביזרי מין, ובצדק
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com