הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ספא שיזן במלון דניאל ים המלח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מלון דניאל ים המלח   
רביעי, 20 אוגוסט 2014 21:01

בתי מלון רבים, בארץ ובעולם מתפארים במרכזי ספא לטובת אורחי המלון. גם למלון דניאל ים המלח מרכז ספא משלו. מתחם הספא של מלון דניאל ים המלח הוא קומפלקס המשתרע על פני שתי קומות וכולל מגוון רחב ומגוון מאוד של מתקנים. בין המתקנים של הספא תוכלו למצוא בריכת נביעות ובריכת גופרית, סאונה, חמאם טורקי , בריכת מי ים טבעית ועוד. כמו כן גם חדר כושר.

למי שלא יודע בריכת גופרית היא מאגר מים בעל ריכוז גבוה של גופרית, דבר המתרחש באיזורים געשיים ואיזורי בקע כמו שבר ים המלח. לבריכת הגופרית מיוחסות תכונות בריאותיות שונות ולכן בכל רחבי העולם בריכות גופרית משמשות כמרחצאות מרפא. בריכות הגופרית עוזרות לגוף לשקם את רקמותיו ועוזרות כנגד תופעות עור שונות. כאמור, לספא שיזן של מלון ים המלח בריכת גופרית משלו. הכניסה לבריכת הגופרית היא בתשלום.  בנוסף לבריכת הגופרית תוכלו למצוא בספא שיזן בריכה טבעית של ים המלח.לא תצטרכו לצאת מהמלון על מנת להינות מתכונותיו הבריאותיות של ים המלח. תוכלו  לרחוץ במימיו בבריכה מקורה בכל עונות השנה.

כמו בכל ספא שמכבד את עצמו לספא של מלון דניאל ים המלח ישנה סאונה פינית. סאונה היא מרחץ אדים הנועד לעודד הזעה מוגברת לטיהור הגוף והנפש. הסאונה היא המצאה של התרבות הפינית ומשם נפוצה לכל העולם. הסאונה היא אחד הדברים הפופולאריים בכל ספא. לספא של מלון דניאל ים המלח סאונה רטובה ויבשה. הסאונה גורמת להתרחבות כלי הדם ופעילות מוגברת של בלוטות הזיעה, אלו תהליכים המובילים לירידה בלחץ הדם והאצת קצב הנשימה והדופק. שהייה בסאונה מרפה את שרירי הגוף ומפחיתה כאבי שרירים.

לספא שיזן במלון דניאל ים המלח יש מגוון של טיפולים ועיסויים להנאת האורחים. מבין הטיפולים שתוכלו לקבל במלון דניאל ים המלח ניתן למנות את העיסוי הקלאסי – עיסוי בשמן שקדים אשר נועד להמריץ את מחזור הדם וחילוף החומרים. עיסוי שירודרה הכולל ניסוך שמן על העין השלישית ועיסוי קרקפת. עיסוי לומי לומי – זהו עיסוי אשר מקורו בהוואי, זהו עיסוי הנעשה עם האמות, המרפקים והאצבעות בתנועות סיבוביות אשר נועדו להמריץ את מחזור הדם ולשחרר את הגוף.  זוהי רק רשימה קצרה מתוך מגוון העיסויים שתוכלו לקבל במלון דניאל ים המלח.

בנוסף לעיסויים תוכלו לקבל בספא שיזן גם טיפולי פנים וגוף. מבין הטיפולים המיוחדים של הספא ניתן לציין פילינג מלח מינראלי ופילינג מלח טרופי. אלה הם טיפולי פילינג המשתמשים ברסיסי מלח בתוספת שמנים להסרת תאי עור מתים. עוד טיפול מעניין הוא חבישת בוץ ואצות ים  - הבוץ עשיר במינרלים, טוב להפחתת כאבי פרקים ולהרגעה כללית, האצות עשירות בבטא קרוטן ויסודות אורגניים המסייעים ליצירת תאים חדשים. הטיפול מומלץ לכאבי פרקים, ניקוי רעלים ובעיות עור.

רשימה מלאה של הטיפולים המוענקים בספא ניתן למצוא באתר האינטרנט של מלון דניאל ים המלח.

 


 
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com