הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עובדים בארצות הברית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 04 יולי 2018 13:29

צעירים רבים לאחר צבא לא ממש מצליחים למצוא את עצמם מבחינה מקצועי כאשר יש לא מעט צעירים אשר לא ממש מסתפקים בעבודה במוקד שירות או בעבודה בתור מלצרים. עבור אנשים שכאלה הבחינה של עבודה בארצות הברית היא בתור מקור מאוד גדול של משיכה טבעית, כשאר שומעים על מעגלים קרובים של אנשים אשר יצאו אל עבור אמריקה וחזרו עם שק מלא בחוויות וגם בדולרים רבים.

מה צריכים לוודא טרם הבחירה בחברה אחת או אחרת שבה מציעים עבודה חוקית בארה"ב באחת מן הערים? כדאי לעבור על פני המידע החשוב הבא כדי לוודא שמקבלים כמה שיותר בתקופה שבה עוזבים את הארץ במטרה להיות עובדים.

 

מתעכבים על התנאים

·         השכר - הרבה מאוד חיילים משוחררים נאלצים להסתדר עם תנאי שכר לא מספקים של שכר מינימום מכיוון שהם עדיין לא בעלי כל ניסיון והכשרה מקצועית. במקרה של עבודה חוקית בארה"ב מקבלים הרבה יותר משכר מינימאלי מכיוון שהעבודה היא גם בדולרים וגם לפי המכירות שאותן מבצעים העובדים.

·         המגורים - המגורים של האנשים אשר מגיעים לעבוד בארצות הברית הם לפי רוב מאוד מפנקים. ברגע בו נכנסים אל חברה שבה יודעים להעריך את כוח העבודה, אז רואים את כל ההבדלים המאוד בולטים. עבודה במקום שבו נמצאים במבנה שבו יש עוד ישראלים צעירים, בריכה ועוד שלל של פינוקים היא בהחלט כזו שמביאה תנאי מגורים תחרותיים.

·         העבודה - תמיד צריכים לברר לגבי תנאי העבודה עצמם. לראות כי יש הפסקת אוכל כמו שצריך, כי שעות העבודה הן לא יותר ממשרה מלאה ממוצעת של שמונה שעות, וכי ימי העבודה הם בני חמישה ימים. באופן הזה כוח העבודה לא נשחק ויש הרבה מאוד זמן עבור טיולים והיכרות עם ארצות הברית יותר לעומק.


 
מאמרים נוספים :

» לעשות זאת בגדול

עבודה חוקית בארה"ב היא אפשרית בעזרת חברה ייעודית שתלווה מהוצאת אישור העבודה ועד ההשמה במקום החדש אפשרויות התעסוקה המעטות והלא מושכות בישראל גורמות להרבה אנשים לחפש עבודה בחו"ל. אנשים יוצאים לכל מיני מקומות בעולם, אך אין ספק שהמדינה המושכת ביותר, מהמון בחינות, ומבחינה...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com