הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עובדים מאושרים - עובדים רווחיים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 26 מרץ 2018 23:33

הקיץ הגיע ובא לכם לפנק את עובדי החברה. אלו האטרקציות המומלצות ביותר

בכל חברה יש את התקופות הטובות יותר והטובות פחות, אך לכולם ברור שעובדים מאושרים מנפיקים יותר רווחים לחברה וגם בזמנים שאולי לא כל כך מתאים, החברות מוצאות את הזמן לערבי גיבוש, חופשות משותפות ועוד עבור עובדי החברה. לרוב הדבר נכון לעובדים במקומות כמו חברת מכירות או חברות כוח אדם, אשר עבודתם שוחקת ובכדי שיוכלו "לשמור על הגחלת", יש נטייה לעשות להם פעילויות רציניות. אז אם אתם בעלים של חברה ורוצים לפנק את העובדים שלכם, במאמר הבא נציג בפניכם מספר אטרקציות מרכזיות.

חדרי בריחה

חברות רבות הולכות עם הטרנד החדש שמשגע את העולם, חדרי בריחה. במקומות מסוימים ניתן אפילו לחלק את אנשי החברה לקבוצות ולהתחרות כקבוצה בקבוצה אחרת באותו חדר בדיוק, כאשר כמובן מי שיוצא ראשון מהחדר מנצח.

ערב גיבוש

בדרך כלל ערב גיבוש עבור עובדי החברה בחברת מכירות, חברת כוח אדם, חברות הייטק או כל חברה שתבחרו, יכלול ארוחה קלה, לעתים גם קריוקי, זמר אורח או אמן כלשהו אשר ישדרג את הערב ויוציא את החבר'ה קצת מהשגרה. ללא ספק, אחרי ערב כזה יש הרבה על מה לדבר סביב השולחן במשרד.

חופשה משותפת

כאן כבר מדובר בהשקעה גדולה למדי, אם כי משתלמת במיוחד. כשעובדי החברה טסים או נוסעים יחדיו לחופשה משותפת בבית מלון, צימרים או קמפינג, מדובר בחוויה נהדרת שממשיכה איתם הלאה ומגבשת אותם. בדרך כלל בחופשות שכאלה החברה דואגת לכל צרכיהם של העובדים וכמובן, להפעלות משותפות בכדי שיהיה מה שיחייב אותם להיות ביחד על אף שהם נמצאים בבית מלון ויכולים לעשות ככל העולה על רוחם.

 

 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית עובדים מאושרים - עובדים רווחיים
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com