הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עוברים אל חינוך מודרני בגן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 05 אוגוסט 2018 09:58

הילדים של היום הם המבוגרים של המחר, ואם רוצים כי יהיו אלה מבוגרים אשר יודעים להתנהג בצורה המתבקשת מהם בחברה ולהנהיג עתיד כמה שיותר נפלא לכולם מן הראוי להשקיע בילדים האלה מוקדם ככל האפשר החל מגילאי הגן.

נכון להיום הורים שולחים את הילדים שלהם אל גני ילדים שקרובים אל אזור המגורים או אל מקום העבודה לאחר שהם בדקו את ההמלצות לגבי המקום ואפילו הגיעו על מנת לערוך התרשמות ישירה ובלתי עקיפה מהמקום ומצוות הגן. ומה לגבי התוכן אשר מועבר באותו הגן? האם זה ברור מאליו כי מדובר באותה שיטת הוראה שחוזרת על עצמה בכל גן במודיעין או כזו שמביאה חדשנות לשמה?

 

מתחילים בגיל צעיר

ילדים לא אמורים להגיע אל הגן רק על מנת להקשיב לסיפורים, ללמוד שירים, להכיר את חגי ישראל ולצאת למשחק פעיל בחצר הגן. ילדים הם כר פורה שאליו ניתן לצקת הרבה סוגים של דברים שמעודדים את ההתפתחות שלהם אל הקו הכי מתקדם בצעדים שהם כמה שיותר מחושבים.

ההוראה בגילאים צעירים היא כזו אשר יכולה להעניק את התשתית הכי חשובה אי פעם עבור הילדים, ואם מחפשים אחר גן במודיעין זה מאוד חשוב לוודא את כל אותם תכנים שמועברים והאם ישנו מקום אל שיטות לימוד יותר חדשניות אשר נותנות מקום לביטוי הילד וההעדפות האישיות שיש לו כבר בגיל כזה צעיר.

צריכים לדעת מתי לכוון ומתי להעביר שיעור יותר חופשי, כאשר כל ילד וילד יכול לבטא את הצרכים שלו ולא רק להתאים את הצרכים הללו אל כל מה שצוות הגן מנהיג בכל יום שבו הם מלמדים כל מיני דברים. גן ילדים זה הרבה יותר מחיבוק חם, זה חיבוק מודרני חכם.


 

התחברות לאתרקרא עוד..

מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד בהם הם לומדים או למדו

עוד בנושא...

Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com