הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

עורך דין ביטוח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טל   
חמישי, 23 נובמבר 2017 15:56

אנשים מחפשים ביטוחים על כל דבר, ומספר הביטוחים הוא גדול מאוד. כאשר אתם מפעילים ביטוח כלשהו, אתם מגובים על ידי אותו מוסד שסיפק לכם את הביטוח הזה. אך מה קורה אם אתם לא מצליחים להפעיל את הביטוח הזה כאשר דבר מסוים חלילה קורה לכם? מה אם המוסדות הללו לא מאשרים לכם את הפעלת הביטוח על ידי טיעונים שלא מובנים לכם? על מנת להיות זכאים להפעלה של הביטוח, בדרך כלל אנשים מחפשים עורך דין ביטוח, שיוכל לעזור להם בשלב הזה, ולהגיש תביעה נגד אותו מוסד שלא מסייע ללקוח. פעמים רבות תמצאו את עצמכם נאבקים בכך, לכן חשוב שתחילה תטפלו בעצמכם, לפני הפעלת עורך הדין.

באילו מקרים אנו זקוקים לביטוח?

ביטוח אתם תחפשו במספר מקרים:

 

  •           רכב – על מנת שאתם לא תצטרכו לשלם סכומים גדולים מאוד בבת אחת על נזק שנגרם לרכב, אתם תבקשו להפעיל את הביטוח, בכדי שאם חלילה עברתם תאונה, תוכלו לכסות את הנזק הכלכלי.   
  •          בריאות – לא פעם קרה כי אדם הגיע לבית החולים במפתיעה. העובדה שהוא הגיעה לשם היא מלחיצה בפני עצמה, אך העובדה כי כעת ישנו סכום גדול על הטיפול שאנו צריכים לשלם, הוא לא מסיר את הדאגה. אדם שיש לו ביטוח בריאות יכול להפעיל אותו, ולפעמים דבר זה כרוך בהשתתפות עצמית נמוכה.
  •          צד ג'- גם ברכב, וגם אם אתם בעלי עסקים, אתם זקוקים לקבלת ביטוח צד ג', במידה ונגרם נזק כלשהו לאחד האנשים באזור שלכם. לדוגמה אם אתם פגעתם במישהו עם הרכב שלכם, או אדם שנגרם לו נזק בחנות שלכם.

 

כיצד נבחר עורך דין ביטוח?

עורך דין ביטוח שהוא אדם מקצועי, הוא אדם שתוכלו לראות תיק עבודות גדול שלו, הוא אדם שיספק לכם את הביטחון והרוגע שאתם זקוקים לו. כאשר הלקוח רגוע, גם עורך הדין מתפקד בצורה טובה יותר, כזאת שתאפשר להם לעשות את העבודה שלהם ביעילות רבה יותר. ראו כי עורך הדין זמין עבורכם לכל שאלה, כמובן ללא צורך להעמיס עליו. בחרו עורך דין באזור שלכם, על מנת שיהיה נגיש אליכם. 


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com