הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עידן של שפתיים בשרניות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 24 יוני 2018 14:06

כולם רוצים להיראות יפים. יש כאלה אשר מסתפקים עם טיפוח בסיסי שכולל רחצה ולבישה של בגדים נקיים בלבד, ויש אחרים אשר כל הזמן מנסים למצוא את הדרכים הכי טובות על מנת לשדרג את המראה של עצמם. כאשר נמצאים בגילאים צעירים הבעיות נראות קטנות עבור אנשים מסוימים והרבה יותר גדולות כאשר חשים בהבדלים גדולים מן האחרים.

לכן תחום האסתטיקה הרפואית מביא כל הזמן שלל של חידושים, כאשר לא מדובר כבר רק באנשים שהתבגרו ורוצים לעצור את השנים, אלא גם באנשים צעירים שרוצים להיראות לפי סטטוס היופי הנוכחי. מה כולל המראה הנוכחי הפופולארי? מראה בשרני של השפתיים, שככל שהוא יותר תפוח, כך מדובר במראה יותר מוצלח. כאן נכנס העניין של חומצה היאלורונית בשפתיים לכל דורש.

 

מראה חדש בהזרקה

חומצה היאלורונית היא בגדר של החומר הכי פופולארי נכון להיום בתחום של האסתטיקה הרפואית, כשאר אנשים עורכים אפילו פגישות קבועות אצל הרופא המטפל בכל פעם בה התוצאה מתחילה להתפוגג וצריכים לחדש את התוצאות למראה נדרש באזור של הפנים.

הסוד של החומצה הזו הוא בכך שהיא מבצעת את הפעולה באופן מיידי, ועם רופא שיודע בדיוק כיצד ליישם את החומר בהזרקה יכולים להשיג מראה נטול קמטים וכזה שמעבה אזורים שנעשו רפויים ומדולדלים. כך אפשר לבצע גם הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים של גבר או אישה, כאשר מעבר לתחושה המלאה מדובר בסיוע שיכול להביא אל מראה יותר בעל פרופורציות אצל אנשים שזקוקים לכך.

לא צריכים להיכנס אל חדר הניתוח ובהחלט לא צריכים תקופה של התאוששות, הטיפול מהיר ובטוח ויש לו את כל האישורים הנדרשים מהבחינה של הבריאות. כעת רק נותר לראות אלו עוד חומרים ייכנסו אל תחום היופי, וכך כולם יוכלו להיראות יפים בכל שלב שבו הם חפצים בזה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com