הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עיסוק כפייתי בהימורים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 17 אפריל 2018 09:52

יש כמות די הגונה של אנשים אשר מנסים את מזלם מידי פעם בפעם עם מילוי של טופס לוטו או גירוד של כרטיס שבו ישנה זכייה של סכום גדול או קטן. כולם מנסים להוציא כמה שיותר כסף ולהרוויח יחד עם זאת כמה שיותר, לזכות בפרס הגדול.

הבעיה מתחילה כאשר רואים כי נכנסים אל מעין מעגל של זכיות והפסדים אשר ממנו לא ממש מצליחים, ואולי גם לא ממש רוצים לצאת. דבר זה הופך להיות להרגל מגונה, להתמכרות של ממש, ומכאן כבר צריכים לשקול מעבר אל מכון גמילה מהימורים שם מנסים להיגמל ולסלק את ההרגל הרע. עד כמה זה חשוב לקבל את העזרה? קראו את הדברים הבאים.

 

להתמודד עם הבעיה

אולי התמכרות אל הימורים לא נשמעת בתור משהו מאיים במיוחד. כי כמה כבר אדם אחד יכול להוציא על מכונות של הימורים? מסתבר, כי אנשים אשר מעוניינים לשמר את האווירה של ההימורים תמיד נמצאים בסביבה הנכונה עבורם, ושם הם שמים מכשירי הימורים שבהם קרוב לוודאי יותר זוכים מאשר מפסידים.

מספיקה זכייה אחת על מנת לחוש את הטעם של ההנאה, ומשם כבר הופכי להיות כאלה אשר נכנעים אל הפיתוי ומבצעים הימורים שמעלים את סף הריגוש עם כל סוג של הגרלה. כדי להפסיק את המעגל הזה ולהפסיק להמר צריכים הרבה יותר מכוח רצון, שכן ההתמכרות להימורים היא כזו שלא מבוססת אל חומרים זרים אלא על תחושות הגוף בעת ביצוע ההימור עצמו.

רק לאחר שנכנסים אל מכון גמילה מהימורים יכולים להתמקד בבעיה, להבין שהיא אכן קיימת, ולקבל את הכלים המקצועיים כדי לחזור אל החיים לאחר הבנייה מחדש של כל מה שאותה התמכרות יצרה.


 
מאמרים - עמוד הבית כספים כספים כללי עיסוק כפייתי בהימורים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com