הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עיצובים ידידותיים לסביבה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 19 פברואר 2018 16:51

הורים רבים מתחילים לחפש אחר רעיונות נהדרים עבור עיצוב מחדש של חדרי הילדים, רגע לפני שנכנסים אל חג הפסח. זה הזמן הכי טוב שאפשר לבדוק אלו סוגים של חדרים מעוצבים לילדים יעניקו את המראה הכי נעים ונוח עבור כל אחד מן הילדים שבבית, ואם רק עובדים עם רעיון מרכזי עבור כל חדר בצורה ספציפית, יכולים להתקדם שלב אחרי שלב עד שמגיעים אל תוצאות משביעות רצון במיוחד.

אל מה צריכים לשים לב במהלך ליקוט הפריטים שאותם רוצים לשים בכל חדר? כי אלה הם פריטים שאינם מסכנים את הילדים אלא מציעים להם שימוש נעים ובטוח, עם התאמה מלאה לכל גיל שבו מדובר. מה ראוי לבדוק טרם הרכישה? קראו את הדברים הללו ליצירה של חדרים מעוצבים בדיוק לילדים.

 

מה חשוב לבדוק טרם רכישה

·         צבעים לא רעילים - ממש כפי שרוכשים לילדים קטנים כל מיני מוצרים שאיתם הם משחקים, כך כאשר רוכשים עבור יצירה של חדרים מעוצבים לילדים צבעים לקיר, טפטים וריהוט ילדותי על סוגיו השונים צריכים לשים לב כי כל אחד מאלה הוא כזה אשר מספק סביבה בטוחה לילדים סקרנים, בייחוד בגילאים היותר קטנים.

רהיטים לשימוש חוזר - חלק מן הגישה שמסייעת לשמור על הסביבה אומרת כי צריכים לעשות כמה שיותר שימושים מכל חומר שנמצא בבית. דבר זה אומר כי עדיף לרכוש פריטי ריהוט שאיתם יכולים להמשיך ולגדל את הילדים ככל האפשר מבלי לבצע רכישות רבות לאחר מכן. קנייה של רהיטים מעץ מלא או מחומרים ממוחזרים מביאה את התחום הזה לפועל בצורה מעולה ודי פופולארית גם עבור עיצוב של חדרי ילדים.
 
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי עיצובים ידידותיים לסביבה
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com