הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עיצוב תאורה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י Damien Roth   
ראשון, 09 אפריל 2017 13:33

עיצוב תאורה

עיצוב מחדש של הבית מאפשר לנו לשנות את מראהו בהתאם לטרנדים חדשים, או פשוט כי אנחנו רוצים לרענן את סביבת המגורים שלנו. בעיצוב מסוג זה של הבית, חשוב לזכור שלאלמנטים קטנים, כמו עיצוב תאורה, יש השפעה זהה לאלמנטים גדולים, כמו רכישת רהיטים חדשים, וחשוב לתת גם להם תשומת לב ראויה.

אחד מהאלמנטים שהם בעלי השפעה משמעותית על מראה הבית הוא התאורה שאנו מתקינים בחדרים השונים שבו. עיצוב תאורה יאפשר לכם לתת לביתכם טאץ' מיוחד שיכניס לתוכו אור, וישנה את מראהו בצורה נפלאה.

עיצוב תאורה – עשה ואל תעשה

בכל הנוגע לעיצוב תאורה, הרבה פעמים פחות זה יותר מבחינת התקנה של גופי תאורה רבים בחדר אחד. השתדלו לא להעמיס על המראה של החדרים השונים עם גופי תאורה רבים שעלולים ליצור צללים לא נעימים, או לחילופין להאיר אותם בצורה מוגזמת. במקום זאת, פזרו גופי תאורה בצורה חכמה, והדגישו אלמנטים שונים כמו תמונות או מראות עם גופי תאורה בגודל מתאים. זה ייתן לחללים שונים מראה אינטימי במיוחד וישרה אווירה רגועה הרבה יותר מגופי תאורה רבים שמרגישים כמו פרוז'קטורים.

כאשר חושבים על עיצוב תאורה, חשוב לדעת לשחק עם האור בצורה שתיצור אווירה ביתית ונעימה. כדי לעשות זאת, אל תתקינו בכל החדרים גופי תאורה רגילים, אלא מקמו גם עמעמים באזורים אסטרטגיים, כמו חדר השינה והסלון. זה יאפשר לכם לווסת את כמות האור בהתאם לצורך, ולהאיר חללים שונים בצורה עדינה במיוחד בשעות הלילה.

עם עיצוב תאורה ניתן גם לתת לחדרים שונים מראה ייחודי משלהם בעזרת צורה וצבע. כדי לעשות זאת, בחרו גופי תאורה עם צורות שקורצות לכם, וגם בצבעים שלאו דווקא תואמים לחללים בהם אתם מניחים אותם. שברו את פלטת הצבעים הדומיננטית בחדרים בביתכם באמצעות גופי תאורה צבעוניים, או בגוונים סולידיים בהתאם לחדר, ומשכו את העין לפריט מרכזי ויפהפה שיש בו.

עיצוב תאורה מהווה דרך נפלאה לעצב חללים שונים ברחבי הבית בצורה ייחודית. באמצעות אלנטים קטנים, ניתן להקנות לחדרים בביתכם מראה מיוחד, ולהפוך אותם לנעימים, ביתיים ומוארים בדיוק במידה שצריך. 


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com