הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
על מערכות הגברה ותאורה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י korat.gag   
שני, 22 מאי 2017 14:47

במקרה של אולמות כנסים ואולמות אירועים- אחד הקריטריונים החשובים ביותר שמעידים גם על איכות העסק הוא מערכות הגברה איכותיות. אבל מהם הקריטריונים לבחירת מערכות הגברה איכותיות?

בראש ובראשונה כמובן שחשובה האיכות של הצלילים, הסאונד. כשבוחרים מערכת הגברה לאולם חשוב מאוד להקפיד שאיכות הסאונד תהיה גבוהה מאוד. הרי לא מדובר באירועים קטנים של כמה חברים שנפגשים לערב שירה בציבור, אלא מדובר בכנסים ואירועים של מאות אנשים.

בנוסף, על מנת להיות בטוחים שאכן ציוד ההגברה הוא איכותי חייבים לפנות לגורם מקצועי עם ניסיון בתחום. כמו כן, רצוי גם לעשות השוואה בין המוצרים שהחברות השונות מציעות- המפרט הטכני, אחריות על המוצר, מחיר המוצר- ולאחר כל הבדיקות תוכלו לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

תאורה היא נושא לא פחות חשוב בכנסים ואירועים. קירות וידאו המורכבים ממסכי לד נמצאים בשימוש נרחב במגוון ענפים, וכן יכולים לשמש גם לאירועים ולכנסים. בין אם מדובר בשימוש לאבטחת האולם, או בשימוש להקרנת האירוע או מצגות לאירוע על מסכי ענק. 

 

עוד בנושא מסכי לד, העסקים בימינו מתקינים קירות וידאו המורכבים ממסכי לד מכל מיני סיבות מגוונות. לדוגמא כל מיני עסקים כמו מרכולים, קניונים או חנויות יכולים להשתמש במערך של מסכים על מנת להציג כל מיני פרסומות גדולות בולטות בהופעות באיצטדיונים, משחקי ספורט, שלטי חוצות ועוד אירועים רבים נוספים עם הרבה משתתפים. אפשר גם להשתמש בקיר וידאו של מסכי לד אפילו במגזר האבטחה בכדי להקיף אזור גדול שמרושת למצלמות. באופן מפתיע, אפילו בשדות קרב משתמשים בקירות וידאו בכדי לנהל ולפקח את מה שמתרחש בחזיתות. 


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com