הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
עניין של פסולת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 28 מאי 2017 15:22


אנחנו יודעים את החשיבות של בחירת קבלן שיפוצים בעל רקוד חיובי ומרשים של פרויקטים קודמים בהם ביצע את כל העבודה עם שביעות רצון מלאה של הדיירים בכל פרויקט שכזה, אנחנו בודקים עד כמה נצטרך לעשות הוצאה כספית ומתאימים את התקציב בצורה שהולמת את הציפיות מן עבודת השיפוץ ככל האפשר ואנחנו בהחלט עוברים בצורה פרטנית בין כל הדוגמאות שאיתן בסופו של דבר נצטרך להמשיך ולחיות לאחר סיום השיפוץ בכל חלל בו נוגעים בעלי המקצוע.

האם אנחנו מבינים להיכן מעבירים את כל הלכלוך שאותו מפנים מן הדירה שלנו החוצה? מה עושים עם כל זה אחרי שישנה כבר מכולה לפינוי פסולת בניין באזור הכניסה של הבניין עצמו? העבודה עם פסולת של בניין צריכה להיות מוקפדת, לא רק לשם הימנעות מדוחות מיותרים, אלא הרבה לשם שמירה על הסביבה.

 

מחזור של פסולת בניין

במדינת ישראל כל העניין של שמירה על איכות הסביבה הולך וצובר תאוצה ככל שהשנים חולפות, וניתן לראות עד כמה המודעות רק הולכת וגוברת אצל כל פרט עם עשייה מבחירה עצמית לגמרי ועשייה מתוך אכיפה של חוקים שאחרת משלמים עליהם קנסות כספיים לא נעימים כלל. איך כל זה קשור אל העולם של הבנייה והשיפוצים?

במידה רבה, בשל העובדה כי מדובר בעבודה עם חומרים שמתוכם נוצרת גם פסולת בניין בכמות הולכת וגדלה ככל שמדובר בפרויקט של בנייה בהיקפים נרחבים. קבלנים בעלי ניסיון כבר ימליצו על התוספת החשובה של מכולה לפינוי פסולת בניין אשר אותה ימלאו מכל טוב פסולת השיפוצים שלאחר מכן תהיה מועברת לפי סוגים אל האתרים השונים אשר נמצאים בקרבת המגורים ואליהם כל קבלן מקצועי אמור לשפוך בצורה מסודרת את כל מה שנחשב בתור פסולת למחזור על סוגיה השונים.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com